آیین گرامیداشت ۹دی در میبد برگزار شد


همایش بزرگداشت حماسه نهم دی با حضور فرماندارمیبد و اقشار مختلف مردم ومسئولین در امام‌زاده خدیجه خاتون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، دکتر محمدعلی پاک‌دل از اساتید دانشگاه در این مراسم با گرامی داشت سالروز حماسه نهم دی بابیان اینکه مکتب ما مکتب انسان‌ساز است گفت: باید از جنبه‌های گوناگون، این مکتب، دین و محرم را حفظ کنیم.
وی بابیان اینکه در فتنه 88، رهبر معظم انقلاب 8 ماه تمام خون‌دل خوردند و خون شهدا، علمای دین را زیر پا له کردند افزود: 400 سال است که نظام سلطه با بمب و موشک و تکنولوژی بر عالم شده است.
پاک‌دل تصریح کرد: اما به برکت امام و انقلاب نظام عالم به نفع معنویت و بشریت تغییر کرده است و با تمام توان در مقابل نظام سلطه ایستاده است.
وی با تأکید بر اینکه نظام سلطه در اتاق فکر برای 60 سال آینده جهان اسلام برنامه‌ریزی کرده است و با تمام توان جنگ و تحریم و توطئه درصدد چنگ انداختن به ذخایر امت اسلام است تصریح کرد: انقلاب اسلامی باوجود همه مشکلات پنجه در پنجه شیطان انداخته است.
پاک‌دل گفت: اگر در فتنه 88 ولایت‌فقیه نبود کشور ما امروز مانند سوریه و عراق زیر چکمه‌های داعش و دست پروردگان امریکا و اسرائیل هرج‌ومرج را تجربه می‌کرد اما به برکت ولایت مطلقه فقیه و بصیرت ملت دشمن سرکوب شد.
وی در ادامه بابیان اینکه دشمن با جنگ و تحریم اقتصادی هرگز نمی‌تواند ملت ایران را به‌زانو درآورد گفت: تنها پاشنه آشیل و مسیری که دشمن می‌تواند به ما ضربه بزند انتخابات است.
پاک‌دل بابیان اینکه انقلاب اسلام متکی به انتخابات است بر هوشیاری در انتخابات پیشرو تأکید کرد و گفت: همه ما در مقابل دشمن که سرکیسه را شل کرده است تا بعدها چندین برابر سود خود را از آن بردارد باید تنها حرف ولایت‌فقیه، رهبری و علمای دین که دلسوز انقلاب هستند باید گوش کنیم و به دشمن در انتخابات فرصت شیطنت ندهیم.
شرکت‌کنندگان در همایش بصیرت نهم دی با مرگ بر امریکا، مرگ بر استکبار، مرگ بر فتنه‌گر، وی اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، فتنه گران را محکوم کردند.


آدرس کوتاه :