ایستگاه صلواتی در محورهای مواصلاتی استان راه‌اندازی شده است


مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان میبد گفت: راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان در محورهای مواصلاتی ایستگاه صلواتی برای استراحت موقت رانندگان در ایام نوروز راه‌اندازی کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «علی علیخانی» مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان به همراه «حسین فلاح» فرماندارمیبد از محورهای مواصلاتی شهرستان بازید نمود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در این بازدیدها، گفت: در حوزه راهداری برای آماده شدن سفرهای نوروزی همکارهای ما در سطح محورهای مواصلاتی اقدام به لکه‌گیری، شستشوی علائم، خط‌کشی محورها، بازسازی علائم آسیب‌دیده و راه‌اندازی ایستگاه صلواتی برای استراحت موقت رانندگان کرده‌اند.

علی علیخانی افزود: این ایستگاه‌ها با توجه به ترافیک سنگین محورهای مواصلاتی توقف کوتاه رانندگان و تجدیدقوا و ادامه مسیر می‌تواند باعث کاهش حوادث در رانندگی شود.

علیخانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه از این نوع ایستگاه‌ها در سطح استان و شهرستان‌ها راه‌اندازی شده و یکی از مجهزترین ایستگاه‌ها در کمربند شرقی میبد قرارگرفته است.

بازدید از فرودگاه میبد و آسفالت باند فرودگاه از دیگر برنامه‌های مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در بازدید از شهرستان میبد بود.


آدرس کوتاه :