مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد:

ایجاد زمینه امنيت روانی در انتخابات از وظایف روابط عمومی‌هاست


مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد در نشست رؤسا و روابط عمومی ادارات شهرستان میبد در آستانه انتخابات گفت: ایجاد زمینه امنيت روانی و مشارکت حداکثر مردم در انتخابات از وظایف روابط عمومی‌هاست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، داود پاک‌طینت بابیان اینکه هرکس در چارچوب قانون از یک نامزد تأییدشده توسط مراجع قانونی حمایت کند؛ فردای انتخابات به هیچ مرجع حقیقی و حقوقی نباید پاسخگو باشد افزود: هر گرایش و سلیقه در انتخابات در چارچوب قانون قابل‌احترام است و مدیران ادارات و روابط عمومی‌ها باید فضای امن روانی را در ادارات فراهم کنند.

وی سلامت، امنیت، قانونمندی و حضور حداکثری را چهار مؤلفه مهم انتخابات برشمرد و گفت: اگر دستاوردهای نظام و انقلاب باصداقت و صراحت به مردم بیان شود باعث اعتماد مردم به‌نظام و حضور حداکثری در انتخابات می‌شود.

پاک‌طینت بابیان اینکه از اول انقلاب، کشور ما از سوی دشمنان و بدخواهان نظام مورد تهدید و تحریم قرارگرفته است گفت: انتخابات ایران اسلامی در دنیا رصد می‌شود و باید با ایجاد زمینه حضور حداکثری مردم درصحنه انتخابات، دشمن را ناامید کنیم.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد افزود: باید همه تلاش کنیم 29 اردیبهشت‌ماه، با حضور حداکثری درصحنه انتخابات، برگ زرین دیگر را به تاریخ نظام و انقلاب بیفزاییم.

پاک‌طینت در ادامه به تشریح وظایف روابط عمومی‌ها و نقش آن‌ها در ارتقاء جایگاه مدیران و ادارات گفت: روابط عمومی‌ها باید در ادارات دیده شوند.

وی تصریح کرد: بی‌توجهی به نقش روابط عمومی‌ها در ادارات درواقع بازی کردن مدیران درصحنه خاموش است.

در پایان این جلسه مدیرکل روابط عمومی استان و مدیران و روابط عمومی‌های ادارات با سیستم تمام مکانیزه پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرمیبد آشنا و به‌صورت آزمایشی اخذ رأی شدند.


آدرس کوتاه :