فرماندار ميبد :

ايران به بركت نظام و انقلاب به پيشرفتهاي مهمي دست يافته


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فرماندار ميبد طي بازديدي از واحد صنعتي تراشكاري قطعات سنگين كارخانه جات كاشي در شهرك صنعتي ميبد از نزديك با پيشرفتها و ابداعات مديران اين مجموعه آشنا شدند .
فرماندار ميبد :


سجاد رنجبر مبتكر نوجوان ميبدي با ابداع دستگاهها و توليد قطعات كارخانه جات كاشي و سراميك سر فصل جديدي در جهت رشد و بهبود صنايع و همچنين جلوگيري از خروج ارز و نيز اتلاف انرژي را باز نموده است .
رجائي فرماندار ميبد با توجه به اهميت توليد علم و رشد علمي در همه زمينه ها توجه جدي به مبتكران و مختراعان را خواستار شد و بيان داشت : امروز به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران جوانان اين مرز و بوم به سمت قله هاي علمي گام برداشته و در اين زمينه پيشرفتهاي مهمي در زمينه هاي مختلف از جمله نانو ، بيو و هوا و فضا برداشته شده است .
فرماندار ميبد ضمن تقدير از مبتكر جوان ميبدي براي وي و خانواده اش آرزوي موفقيت نمود و از ايشان خواست تا ابتكارات خود را به ثبت برسانند . توجه بيشتر به تحصيل علم و توسعه فضاي اين واحد صنعتي از جمله توصيه هاي ايشان به مدير عامل اين واحد صنعتي بود .
اين واحد صنعتي از سال 1385 با سرمايه گذاري در بخش خصوصي  احداث و در حال حاضر 12 نفر پرسنل در اين واحد مشغول فعاليت مي باشند .
 
 
آدرس کوتاه :