اورژانس و آزمایشگاه بیمارستان میبد توسعه می‌یابد


طرح توسعه و بهسازی بخش‌های اورژانس، آزمایشگاه و آندوسکوپی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، برای اجرای این طرح و افزایش زیربنا از 380 مترمربع به 840 مترمربع، 18 میلیارد و 700 میلیون ریال هزینه نیاز است که 8 میلیارد ریال آن با پی گیری فرماندار با کمک نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و امام‌جمعه از وزارت بهداشت تأمین‌شده است.

ذبیح‌الله برجسته مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد گفت: این طرح باهدف افزایش فضای فیزیکی، استانداردسازی بخش اورژانس و راه‌اندازی اتاق عمل، اتاق تروما، اورژانس سرپایی، رادیولوژی و اتاق احیاء قلبی ریوی انجام می‌شود.

برجسته افزود: با این طرح همچنین بخش آندوسکوپی بهسازی شده و دسترسی بیماران اورژانس به آزمایشگاه استاندارد فراهم می‌شود.

وی بابیان اینکه اورژانس بیمارستان میبد پس از مرکز استان با پذیرش متوسط هجده هزار نفر در ماه بیشترین مراجعه‌کننده را دارد افزود: برای ارائه خدمات مطلوب نیاز به ایجاد زیرساخت‌های لازم و ارتقاء فضای فیزیکی، امکانات و تجهیزات تا رضایتمندی همشهریان را داشته باشیم.

برجسته گفت: با عملیاتی شدن این طرح، تعداد تخت‌های اورژانس از 16 تخت به 40 تخت افزایش خواهد یافت.

فرماندارمیبد هم بابیان اینکه برای اجرای این طرح 800 میلیون تومان اعتبار از وزارت بهداشت و درمان کشور تخصیص‌یافته است افزود: امیدواریم با بهره‌برداری از طرح توسعه این بیمارستان در بخش‌های اورژانس و آزمایشگاه شاهد بهبود خدمات به بیماران باشیم.


آدرس کوتاه :