جان بابایی در بازدید از بیمارستان میبد؛

اورژانس میبد با دو میلیارد تومان توسعه می‌یابد


معاون درمان وزیر بهداشت کمک به رفع فضای اورژانس در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد را از اولویت‌های برنامه سفر خود برشمرد و گفت: برای توسعه اورژانس این بیمارستان 20 میلیارد ریال تأمین‌شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد،" قاسم جان بابایی" معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر یک‌روزه خود به استان یزد به همراه "حسین فلاح" فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین استان و شهرستان از بخش‌های مختلف بیمارستان امام جعفر صادق (ع) بازدید کرد.

معاون درمان وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید گفت: بیمارستان میبد یکی از بیمارستان‌های خوب در استان یزد است اما اورژانس این بیمارستان فضای محدودی دارد که جوابگوی بیماران نیست.

قاسم جان بابایی با اشاره به اینکه، فیزیک بیمارستان نیز مناسب نیست، گفت: توسعه اورژانس بیمارستان که مهم‌ترین پروژه آن است با تأمین اعتباری که ممکن است تا 30 میلیارد ریال نیز افزایش یابد، شروع‌شده و به‌زودی شاهد توسعه آن خواهیم بود.

جان بابایی کمبود نیروی متخصص در بخش رادیولوژی را میز از دیگر مشکلات این بیمارستان نام برد و بیان کرد: با توزیع نیروی متخصص رادیولوژی، این مشکل رفع خواهد شد.
آدرس کوتاه :