فرماندارمیبد:


به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد،"حسین فلاح" فرماندارمیبد روز دوشنبه 12 آذرماه با سفر کاری خود به تهران به همراه نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با "حسن نیا" معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای کشور دیدار و حل مسائل پیش روی شهرستان را خواستار شد . فرماندارمیبد گفت: در این دیدار بحث روشنایی پل خورشید به طول 5 کیلومتر، تقاطع غیر هم‌سطح و تعریض جاده روستای نیوک –فولاد آلیاژی که مسیر مواصلاتی ندوشن را تسهیل می‌کند مطرح و دستور خوبی گرفته شد. حسین فلاح افزود: همچنین تعریض جاده نیوک –ندوشن هم که از مسیرهای معدنی و پرحجم ترافیک کامیون‌هاست در اولویت گذاشته شد تا با تعریض آن از حوادث جاده‌ای و ترافیکی در این مسیر کم شود.   موضوع انرژی‌های تجدید پذیر در دستور کار فرماندارمیبد   فرماندارمیبد همچنین روز سه‌شنبه 13 آذرماه در دیدار با "صادق زاده" معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق در خصوص انرژی‌های تجدید پذیر در شهرستان بحث و گفتگو کرد. حسین فلاح گفت: این دیدار نتایج خوبی داشت و با توجه به آمادگی سرمایه‌گذار، انرژی‌های تجدید پذیر در دستور کار قرار گرفت که نتایج خوبی برای ماه‌های آینده برای شهرستان میبد خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد،"حسین فلاح" فرماندارمیبد روز دوشنبه 12 آذرماه با سفر کاری خود به تهران به همراه نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با "حسن نیا" معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای کشور دیدار و حل مسائل پیش روی شهرستان را خواستار شد.

فرماندارمیبد گفت: در این دیدار بحث روشنایی پل خورشید به طول 5 کیلومتر، تقاطع غیر هم‌سطح و تعریض جاده روستای نیوک –فولاد آلیاژی که مسیر مواصلاتی ندوشن را تسهیل می‌کند مطرح و دستور خوبی گرفته شد.

حسین فلاح افزود: همچنین تعریض جاده نیوک –ندوشن هم که از مسیرهای معدنی و پرحجم ترافیک کامیون‌هاست در اولویت گذاشته شد تا با تعریض آن از حوادث جاده‌ای و ترافیکی در این مسیر کم شود.

 

موضوع انرژی‌های تجدید پذیر در دستور کار فرماندارمیبد

 

فرماندارمیبد همچنین روز سه‌شنبه 13 آذرماه در دیدار با "صادق زاده" معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق در خصوص انرژی‌های تجدید پذیر در شهرستان بحث و گفتگو کرد.

حسین فلاح گفت: این دیدار نتایج خوبی داشت و با توجه به آمادگی سرمایه‌گذار، انرژی‌های تجدید پذیر در دستور کار قرار گرفت که نتایج خوبی برای ماه‌های آینده برای شهرستان میبد خواهد داشت.


آدرس کوتاه :