انتخابات اتحادیه صنف آرایشگران زنانه در شهرستان میبد برگزار می‌شود


معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی فرماندارمیبد در جمع آرایشگران زنانه میبد بابیان اینکه از 250 آرایشگر زنانه در شهرستان فقط 92 آرایشگر دارای پروانه فعالیت هستند، گفت: برای نظارت هرچه بهتر به فعالیت این صنف، چهارشنبه پیش رو انتخابات اتحادیه صنف آرایشگران زنانه در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی فرماندارمیبد در جمع آرایشگران زنانه میبد که سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد؛ بابیان اینکه از 250 آرایشگر زنانه در شهرستان میبد فقط 92 آرایشگر دارای پروانه فعالیت هستند، گفت: برای نظارت هرچه بهتر به فعالیت این صنف، چهارشنبه پیش رو انتخابات اتحادیه صنف آرایشگران زنانه در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

علیرضا ابوالحسنی بر تعامل تنگاتنگ آرایشگران زنانه با اداره صمت و اتاق اصناف تأکید کرد و گفت: اتحادیه صنف آرایشگران زنانه با پروانه و در چارچوب قانون کار کنند و انتظار داریم اگر واحدی تخلف دارد دیگر واحدها با متخلف برخورد کنند.

ابوالحسنی تصریح کرد: کسانی که در این حیطه فعالیت دارند باید با برگزاری دوره‌های آموزشی، سطح توان و عملکرد خود را ارتقاء دهند.

توجه به بهداشت فردی و عمومی، استفاده از وسایل و تجهیزات باکیفیت، استفاده از لوازم‌آرایش باکیفیت، تکریم ارباب‌رجوع، وجدان کاری و احساس مسئولیت، فعالیت با پروانه و در چارچوب قانون از تأکیدات معاون فرماندارمیبد به آرایشگران زنانه بود.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان هم در جمع آرایشگران زنانه از تفکیک اتحادیه صنف آرایشگران زنانه از مردانه باهدف بهبود روند کاری در میبد خبر داد.

حجت‌الله خلیلی گفت: بر اساس الگوی سازمان صمت و به علت افزایش فعالیت آرایشگران زنانه، کمسیون نظارت بر اتحادیه‌های صنفی شهرستان میبد و استان مصوب کرد این اتحادیه از اتحادیه صنف آرایشگران مردانه جدا شود.


آدرس کوتاه :