رجايي فرماندارميبد :

آمریکا و رژیم صهیونیستی چاره ای جز تغییر در دکترین دیپلماسی خودشان و پذیرش حقانیت ملت ندارند .


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فرماندار ميبد طي نشست خبري در ابتدا از اصحاب رسانه و مطبوعات فعال در سطح شهرستان ميبد تقدير نمود و از آنها به عنوان متوليان امر اطلاع رساني و آگاه سازي و هوشياري مردم در عرصه خبر و خبر نگاري ياد كرد .
رجايي فرماندارميبد :

 

 رجايي در خصوص انتخابات رياست جمهوري و شوراها بيان داشت : با دستور وزير كشور از تاريخ 21/1/92 چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سراسر كشور كليد خورد .
شهرستان ميبد در اين ارتباط گام اول را در انتخاب 30 نفر معتمد  هيات نظارت جهت تأئيد صلاحيت آنها و همچنين دريافت نظر هيات نظارت در خصوص معتمدين معرفي شده و برگزاري جلسه مربوطه براي انتخاب 8 نفر از ميان 30 نفر معتمدين را به استناد تبصره 1 ماده 32 و ماده 63 قانون انتخابات و همچنين آئين نامه ماده 24 برگزار نمود . بالاخره همه تمهيدات را فراهم كرده ايم تا برگزاري يك انتخابات شكوهمند فراگير و قانونمند را داشته باشيم .
رجايي ضمن دعوت از كساني كه در خود توان شركت در اين عرصه را مي بينند خواست در اين انتخابات حضور فعال و موثري داشته باشند و جهت ثبت نام به فرمانداري و بخشداري مراجعه نمايند .   
وي با بيان اينكه مردم با انتخاب خوب خود مي توانند در پيشرفت شهرهاي ميبد و بفروئيه  و همچنين روستاها گامهاي بلندي بردارند افزود انتخاب صحيح و خوب مردم به نوعی انتخاب شهردارانی کارآمد، نخبه، متدین، دلسوز، پاکدست، پاسخگو، مردمی، ارزشی و مدافع حقوق مردم و بیت المال را در پی خواهد داشت، حضور افراد توانا و توانمند در شوراها منجر به انتخاب شهرداران و دهیارانی می شود که مسیر رشد و توسعه را با سرعت دوچندان  طی کنیم .
وي در خصوص انتخابات در شهرستان ميبد بيان داشت ما ايمان داريم انتخابات چه در ميبد و چه در بفروئيه با استفاده از تجارب گذشته در انتخابات سعي در انتخاب افرادي اصلح  خواهند داشت وي ادامه داد در شهرستان ميبد دبيري ستاد انتخابات با آقاي هدايي مي باشد  .
مسئوليت انتخابات شوراهاي شهر اعم از ميبد و بفروئيه برعهده فرماندار به عنوان رئيس هيات اجرايي و همچنين اعضاي انتخاب شده هيات اجرايي اعم از اداري يا 8 نفر معتمد هست و در كنار آنها هيات نظارتي است كه از طرف مجلس شوراي اسلامي  با نظارت دقيق صحيح و قانومند آنها به هيات اجرايي كمك مي نمايند كه به بهترين شكل برگزار شود .
در بخش روستايي مسئوليت هيات اجرايي برعهده بخشدار محترم هست كه آنها نيز تمهيدات لازم را براي برگزاري انتخابات سالم گسترده و فراگير فراهم نموده اند  .
رجايي در خصوص انتخابات رياست جمهوري نيز بيان داشت :  یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز همزمان با انتخابات شوراها در موعد مقرر برگزار خواهد شد که آن هم از اهمیت ویژه ای در عرصه داخلی و بین المللی برخوردار است و به طور قطع مردم انقلابی در سراسر ایران اسلامی با حضور حداکثری و همراه با شور و شعور خود نقش تعیین کننده و ممتازی را در حل مشکلات داخلی و جهانی ایفا خواهند نمود و برگ زرین دیگری به کتاب قطور انقلاب اسلامی اضافه خواهند کرد و چیزی جز ناامیدی و یاس و تن دادن در مقابل خواسته های به حق این مردم نصیب دشمنان نخواهد شد.کارشناسان سیاسی معتقدند و ما نيز بر اين باوريم  ملت ایران با موفقیت از این گردنه نیز عبور خواهد کرد و نظر به این که استکبار طی ۳۴ سال گذشته از همه توان و ظرفیت خود از جمله اعمال تحریم ها برای شکست انقلاب اسلامی استفاده کرده است؛ اما با هوشیاری مردم همانند ۲۲ بهمن سال گذشته آمریکا و رژیم صهیونیستی چاره ای جز تغییر در دکترین دیپلماسی خودشان و پذیرش حقانیت ملت بزرگ ایران ندارند.
 رجايي در خصوص نقش رسانه ها در اين انتخابات گفت : از اصحاب رسانه و مطبوعات که به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش برجسته و ممتازی در دعوت از مردم و فراهم کردن زمینه های لازم  برای حضور حداکثری در انتخابات دارند، خواست اهمیت حضور باشکوه ملت در انتخابات را با قلم شیوا و بیان سلیس و روان تبیین کنند و حضور آگاهانه، همراه با ژرف اندیشی و انتخاب توام با بررسی و دقت نظر را یادآور شوند.
ايشان يادآور شدن عقل و شرع و منطق حكم مي كند كه در انتخابات حضور گسترده داشته باشيم و با توجه به نكته هاي ظريفي كه در سخنراني مقام معظم رهبري بود مردم افرادي را انتخاب خواهند كرد كه ويژگيهاي گذشتگان را داشته باشند البته منهاي ضعف هاي آنها  .
وي در پايان با درخواست علو درجات براي مرحوم يحيي زاده بيان داشت مسئولیت هیئت نظارت بر سومین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا به عهده آن مرحوم بود و در انتخابات آتی شهرستان جناب آقای جوکار عهده دار این امر هستند     .
 
       
آدرس کوتاه :