امام‌جمعه میبد:

آمریکایی‌ها از تحلیل عمیق و درست انقلاب اسلامی عاجزند


راهپیمایی 22 بهمن امسال با حضور حضرت آیت الله اعرافی امام‌جمعه میبد، فرماندار، مسئولین ادارات و ارگان‌ها، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، جامعه روحانیت، بسیج اساتید دانشگاه‌ها و آموزش‌وپرورش، دانشجویان و دانش آموزان و اقشار و صنوف مختلف مردم به‌صورت هرچه باشکوه‌تر از گذشته در شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با مشت‌های گره‌کرده و شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر خشم و انزجار خود را به دشمنان نظام و انقلاب نشان دادند و ثابت کردند که دشمن نمی‌تواند با بهانه و انگیزه‌های شوم خود، بین مردم و نظام و مسئولین فاصله ایجاد کند.

حضرت آیت‌الله اعرافی در این راهپیمایی وصف‌ناپذیر مردم شریف میبد گفت: قدرتی که در امریکا حاکم است قدرت سیطره جو و استعماری است و نمی‌توانند از منافع اقتصادی خودشان در دنیا دست‌بردارند.

امام‌جمعه میبد افزود: انقلاب اسلامی در برابر منافع اقتصادی و سیاسی آن‌ها در چهار دهه گذشته ایستاده که این ایستادگی را آن‌ها تحمل نمی‌کنند و به همین دلیل دشمنی‌هایشان ادامه دارد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور بابیان اینکه آمریکایی‌ها و دشمنان انقلاب این حضور ملت ایران درصحنه را باورمی کنند ولی نمی‌توانند خوب بفهمند و تحلیل کنند افزود: مشکل آمریکایی‌ها این است که در این دهه‌های گذشته از تحلیل عمیق و درست انقلاب اسلامی عاجزند و فکر می‌کنند که با ابزارهای تحریم، جنگ و ایجاد اغتشاش می‌توانند این موج درونی و انقلابی ملت ایران را مهار کنند.

وی تصریح کرد: البته امروز آن‌ها شاهد هستند که این موج به بیرون مرزها منتقل‌شده است و به این دلیل عصبانی‌شان افزون‌شده است و قطعاً این حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی امسال معنای جدیدی دارد و آن‌ها را انشا لله ناامید و ملت ما را به‌پیش خواهد برد.


آدرس کوتاه :