خطيب جمعه ميبد :

امروز نقش سازنده ايران اسلامي را در حل مسائل منطقه نمي توان ناديده گرفت


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : ( به گزارش میبد آدینه ) امام جمعه موقت ميبد در خطبه هاي نمازجمعه اين شهرستان ، با گرامي داشت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و بازگشت بنيانگذار كبير انقلاب به ميهن اسلامي ، انقلاب اسلامي را يك تحول فرهنگي و حركت ضداستكباري خواند و افزود: ملت ايران با رهبري امام رحمه الله عليه و ايستادگي و پايمردي ، رژيم 2 هزار و 500 ساله ستم شاهي را از صفحه روزگار پاك كرد و امروز به بركت انقلاب اسلامي ، ايران اسلامي به خورشيد تابناك در جهان اسلام تبديل شده است.
خطيب جمعه ميبد :


حجت الاسلام محمدآقا اعرافي ، احياء اسلام و عزت و سربلندي ، ‌استقلال ،‌ خودباوري و اعتماد به نفس را از دستاوردهاي معنوي انقلاب شكوهمند اسلامي برشمرد و افزود : به اعتراف خود رسانه هاي غربي و استكباري ،‌ امروز،‌ پيام انقلاب به تمام جهان رسيده است و موج اسلام خواهي در سراسر عالم به حدي است كه بسياري از مردم اين كشورها به سمت اسلام روي آورده اند.
خطيب جمعه ميبد گفت : انقلاب اسلامي مصداق آيه 29 سوره مباركه فتح قرآن است كه مي فرمايد : انقلاب مانند زرعي است كه از اطراف آن جوانه ها سربرآوره است كه موجب خشم كفار و رحمت و خيرخواهي مومنان مي شود.
حجت الاسلام محمدآقا اعرافي با بيان اينكه ملت ايران به رهبري معمار كبير انقلاب اسلامي و با ايثار و از جان گذشتگي ، حكومت ستم شاهي را سرنگون و امريكا را تحقير كردند ، افزود : اگر اراده كنيم از اين جايگاه درخشاني كه انقلاب اسلامي در جهان معاصر ايجاد كرده و ايران را در رتبه پانزده علمي جهان قرار داده و از آن هم بالاتر خواهيم رفت.
خطيب جمعه موقت ميبد در ادامه با اشاره به برگزاري اجلاس ژنو 2 در خصوص حل مسائل سوريه و تروريست در منطقه گفت : امروز نقش سازنده ايران اسلامي را در حل مسائل منطقه نمي توان ناديده گرفت و در مذاكرات ژنو 2 اين نقش به خوبي بر توطئه گران معلوم شد.
 
وي با اشاره به امواج رسانه اي غرب و توطئه هاي استكبار در منطقه گفت : هر وقت رئيس جمهور و يا مقامات اين كشور مسائلي را مطرح كنند ، با بيانات رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي همه آن توطئه ها خنثي مي شوند .
حجت الاسلام محمدآقا اعرافي در بخش ديگر از سخنان خود كسب رتبه پانزدهم علمي در بين سرآمدان علمي و اقتصادي دنيا ، دستيابي به علم نانو ، بيو، سلول هاي بنيادين ، موشك هاي قاره پيما، ساخت داروهاي بيماري هاي سرطان ، ايدز و فرستادن ماهواره به فضا را بخشي از دستاوردهاي مادي انقلاب اسلامي به دست توانمند دانشمندان جوان ايراني برشمرد و افزود: به اعتراف خود رسانه هاي غربي و استكبار در دو سال گذشته جوانان غيور كشورمان با به زمين نشاندن پهباد امريكايي و قطع ارتباط آن با مركز فرماندهي در جنگ الكترونيك و سايبر در فضاهاي مجازي اقتدار و توانمندي خودشان را به رخ دشمن كشيده اند .
امام جمعه موقت ميبد افزود: امروز به بركت انقلاب اسلامي به سرقله هاي بلند سعادت و علم و تكنولوژي رسيده ايم و با ليززهايي كه ايران اسلامي ابداع كرده است ، ماهواره هاي جاسوسي استكبار و امريكا از كار افتاده است و بايد به اين افتخار بزرگ بباليم .
خطيب جمعه ميبد در ادامه ، شنبه دوازدهم بهمن سالروز انفجار نور و بازگشت پيروزمندانه و قهرمانانه بنيانگذار كبير انقلاب حضرت امام خميني رحمه الله عليه را گرامي داشت و افزود: همه دستگاههاي اجرايي ، دولتي و مردم بايد ايام الله دهه مبارك فجر را گرامي بدارند .
وي پانزدهم بهمن سالروز ميلاد حضرت عبدالعظيم حسني را به پيشگاه حضرت وليعصر(عج) و نمازگزاران تبريك گفت.
حجت الاسلام اعرافي چهاردهم بهمن روز فناوريهاي فضايي را هم گرامي داشت .
آدرس کوتاه :