به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛

افتتاح و بهره‌برداری سامانه نوین گندزدایی آب آشامیدنی و اصلاح شبکه آب شهیدیه در میبد


هم‌زمان با هفته دولت از طرح سامانه نوین گندزدایی آب آشامیدنی و اصلاح شبکه آب شهیدیه میبد با حضور استانداریزد و جمعی از مسئولین به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت هفته دولت با حضور "محمود زمانی قمی" استانداریزد، "علی زینی وند" معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری، "حسین فلاح" فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین طرح سامانه نوین گندزدایی آب آشامیدنی و اصلاح شبکه آب شهیدیه میبد به بهره‌برداری رسید.

"احمد بنا" رئیس اداره آب و فاضلاب شهری میبد گفت: پروژه اصلاح شبکه آب شهیدیه با متراژ 2800 متر و بااعتبار 5 میلیارد و 270 میلیون ریال از محل اعتبارت بازآفرینی و با همکاری اداره راه و شهرسازی استان و آب و فاضلاب میبد انجام‌شده است.

احمد بنا در ادامه افزود: نخستین سامانه نوین گندزدایی آب به روش الکترولیز نمک کلیرید سدیم به‌منظور ایمن‌سازی آب شرب و اطمینان از کیفیت میکروبی آب در میبد بااعتباری افزون بر 3 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی و با همکاری اداره شرکت آب و فاضلاب استان و آب و فاضلاب شهرستان نصب و راه‌اندازی شده است.

بنا خاطرنشان کرد: این روش به‌عنوان یکی از روش‌های نوین و ایمن گندزدایی آب، جایگزین سیستم‌های گندزدایی گاز کلر است و توانایی گندزدایی آب تا 500 لیتر بر ثانیه را دارد.


آدرس کوتاه :