افتتاح نمایشگاه کتاب در پارک فلسطین میبد


به مناسبت گرامی داشت شانزدهم مهرماه هفته کتاب و کتاب‌خوانی و باهدف ترویج فرهنگ مطالعه و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین، نمایشگاه کتاب در فرهنگسرای پارک فلسطین شهرستان میبد گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «علیرضا ابوالحسنی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به پایین بودن سرانه مطالعه در کشور گفت: شهرستان میبد با داشتن بزرگ‌ترین کتابخانه جنوب شرقی کشور و برخورداری از منابع مرجع و به‌روز باید جایگاه خود را در مطالعه و کتاب‌خوانی افزایش دهد.

ابوالحسنی افزود: البته درخشش دانش آموزان شهرستان میبد در کنکور سراسری طی سال‌های متوالی نشان از توجه به مسئله دانش و کتاب‌های درسی است و باید این فرهنگ را در کتاب‌های غیردرسی و مطالعه دیگر بخش‌ها هم تقویت کرد.

هادی زارع رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد گفت: در این نمایشگاه 6 هزار جلد کتاب در قالب یک هزار عنوان در موضوعات علمی، تاریخی، ادبیات و شعر، روانشناسی، رمان، کودک و نوجوان و دینی و مذهبی با 10 تا 40 درصد تخفیف عرضه‌شده است.

زارع افزود: این نمایشگاه از امروز تا دهم آبان همه‌روزه به مدت یک هفته از ساعت 9 صبح تا 20 شب دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند کتاب موردنیاز خود را از این نمایشگاه تهیه کنند.


آدرس کوتاه :