افتتاح نخستین سالن ورزشی ویژه معلولین در شهرستان میبد


به مناسبت گرامی داشت ایام‌الله دهه فجر، نخستین سالن ورزشی ویژه معلولین با حضور مدیرکل اداره بهزیستی استان، سرپرست معاونت فرمانداری میبد و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، برای احداث این مجموعه ورزشی که حاج محمدرضا فلاح به یاد فرزندانش محمدکاظم و غلامرضا فلاح در زیربنای 400 مترمربع ساخته است 300 میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرکل بهزیستی استان در این مراسم گفت: اگر نگاه خوب خیرین به سمت سازمان بهزیستی در جهت خدمات به جامعه معلولین نبود ما نمی‌توانستیم این‌قدر به معلولین خدمات ارائه دهیم.

دکتر عفتی افزود: ورزش باعث حضور معلولین در اجتماع و بالا رفتن اعتمادبه‌نفس آن‌ها می‌شود به‌طوری‌که امروز حضور معلولین در مسابقات پارالمپیک و جهانی در رشته‌های مختلف بسیار پررنگ است.

سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد هم بابیان اینکه 2 هزار و 750 پرونده معلولین در اداره بهزیستی میبد ثبت‌شده است گفت: امروز بیش از 70 نفر از معلولین شهرستان میبد در رشته‌های ورزش تنیس روی میز، والیبال نشسته و تیراندازی حائز رتبه‌های استانی و کشوری هستند که امیدواریم با افتتاح این سالن ورزشی زمینه فعالیت معلولین بیشتر شود.


آدرس کوتاه :