همزمان با ماه مبارک رمضان

افتتاح مسجدالنبی در مهمانشهر میبد


همزمان با ماه مبارک رمضان مسجدالنبی با حضور مدیرکل اتباع استانداری، معاون فرماندار و جمعی از مسئولین در مهمانشهر شهرستان میبد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان در مراسم بهره‌برداری از مسجدالنبی در مهمانشهر میبد همدلی و هم‌زبانی و وحدت و یکپارچگی را مهم‌ترین عامل رشد و پیشرفت خواند.

زارع زاده با اشاره به توطئه‌های دشمنان در سست کردن پایه‌های اعتقادی مردم، شناخت دین را رسالت اصلی امت اسلام دانست و تصریح کرد: احداث بناهای دینی چون مسجد در راستای بالا بردن سطح بینش مذهبی جوانان و شناخت حقایق امروز از نیازهای جامعه است.

وی پیشرفت و آبادانی و افزایش خدمات در مهمانشهرها را از ضروری خواند و افزود: برای بالا بردن دانش فرزندان مهاجرین در مهمانشهرها و حل مشکل تحصیلی آن‌ها آماده‌ایم با کمک و همکاری معتمدین و بزرگان نسبت به احداث مدرسه اقدام کنیم.

امام‌جمعه موقت میبد هم با تبریک ماه مبارک رمضان، استکبار و صهیونیست‌ها را اصلی‌ترین دشمن امت اسلام دانست.

حجت‌الاسلام حسنی گفت: دشمنان اسلام با توطئه‌های مختلف دین و اعتقادات مسلمانان را هدف قرار داده‌اند.

وی بابیان اینکه دشمنان اسلام با اختلاف‌افکنی بین مسلمانان سود برد بر وحدت و یکپارچگی بین ملت‌ها و اقوام تأکید کرد و گفت: ملت‌های مسلمان باید فریب دشمن را نخورند و با اتحاد و همبستگی توطئه‌های آن‌ها را خنثی کنند.

برای ساخت این مسجد در زمینی به مساحت 450 مترمربع و 300 مترمربع زیربنا یک‌صد میلیون تومان از اعتبارات دولتی و خیری هزینه شده است.


آدرس کوتاه :