فرماندارمیبد:

افتتاح آموزشگاه خیری "میر" میبد یک اتفاق خوب و ارزشمند در منطقه است


فرماندارمیبد در مراسم افتتاح آموزشگاه خیری "میر" میبد در بخش‌های رکن‌آباد و مهرآباد، گفت: افتتاح این آموزشگاه یک اتفاق خوب و ارزشمند، در منطقه‌ای است که شاید مردم آن از بسیاری از امکانات محروم باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "حسین فلاح" فرماندارمیبد در حاشیه مراسم آیین افتتاح آموزشگاه خیری "میر" در بخش رکن‌آباد و مهرآباد میبد، ضمن تشکر از همه‌کسانی که در ساخت این آموزشگاه مشارکت و همراهی داشته‌اند، افتتاح آموزشگاه خیری "میر" را یک اتفاق خوب در منطقه‌ای عنوان نمود که مردم آن شاید از بسیاری از امکانات محروم باشند.

وی با اشاره به سخنان حضرت امام (ره) در مورد شهید رجایی در ستودن عقلانیت در وی که بیشتر از علم نمود داشت از معلمین درخواست نمود، همراه با آموزش علم به دانش آموزان، به تربیت و آموزش عقلانی آن‌ها نیز توجه داشته باشند تا آستانه تحمل دانش آموزان در زندگی بالا رود و بتوانند رفتاری اجتماعی درخور فرهنگ و مردم ایران داشته باشند، مردمی که تابه‌حال نشان داده‌اند ازهرجهت جامع و کامل و همچنین دارای غنای فرهنگی عظیم هستند که در طول بستر تاریخ شکل‌گرفته است.

فرماندارمیبد در ادامه خاطرنشان نمود: معلمین با درس دادن خوب به دانش آموزان و دانش آموزان با خوب فراگرفتن درس‌ها و با عملکرد خود، همان‌طور که تابه‌حال نیز چنان بوده است، باید نشان بدهند که قدردان زحمات صورت گرفته هستند.

گفتنی است، این آموزشگاه 6 کلاسه توسط خیر مدرسه‌ساز دکتر سید محمد میر رکنیان با زیربنای 850 مترمربع در دوطبقه و مساحت عرصه 1350 مترمربع به مدت یک سال بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان احداث و در هفته دولت با حضور استانداریزد و جمعی از مسئولین به بهره‌برداری رسید.


آدرس کوتاه :