آغاز طرح هم‌سفره با شهدا درمیبد


فرماندارمیبد با حضور در آغاز طرح هم‌سفره با شهدا گفت: هرچند کرونا بر سر جامعه بشری سایه افکنده اما مردم ما در این شرایط سخت، بهتر از همیشه دل به همدلی با نیازمندان بسته و عاشقانه در این ماه عزیز بر رفع نیاز نیازمندان تلاش می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، روزهای خوب خدا از راه رسیده و این روزها خدا از همیشه نزدیکتره و اینجا شهیدیه میبد عده‌ای گرم به فکر سفره‌های خالی‌اند.

تا در ماه مهربانی، هم‌سفره با شهدا شوند و سفره‌ای پهن کنند به وسعت رمضان، میزبانی کنند از میهمانان خدا.

فرماندارمیبد با حضور در این مراسم گفت: هرچند کرونا بر سر جامعه بشری سایه افکنده اما مردم ما در این شرایط سخت، بهتر از همیشه دل به همدلی با نیازمندان بسته و عاشقانه در این ماه عزیز بر رفع نیاز نیازمندان تلاش می‌کنند.

حسین فلاح افزود: تا وقتی‌که این روحیه انقلابی و جهادی و همدلی بین ملت بزرگ ایران به‌ویژه مردم خوب میبد هست هیچ دشواری نمی‌تواند ما را زره ای به عقب براند.

فلاح تصریح کرد: این حمایت‌ها و کمک‌ها همچنان باید ادامه داشته باشد.

سید محمدحسن علایی مسئول کانون خادم یاران رضوی درمیبد گفت: طرح هم‌سفره با شهدا با غذای نذری علی بن موسی‌الرضا (ع) در شهیدیه میبد هم‌زمان با ماه مبارک رمضان شروع‌شده است.

علایی افزود: امروز هزار و 300 غذای گرم و بسته‌های میوه برای 364 خانواده به ارزش 34 میلیون تومان آماده‌شده است.

وی گفت: این غذاهای گرم و افطاری به کمک 40 گروه دونفره از خادم یاران رضوی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

علایی بابیان اینکه امیدواریم بتوانیم سفره‌های خالی را پرکنیم و با شهدا هم‌سفره شویم خاطرنشان کرد: مرحله دوم این غذاها هم در شب‌های قدر از سوی خادم یاران رضوی کانون شهیدیه، قرارگاه سردار سلیمانی و ستاد یادواره بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

مراسم توزیع غذای گرم با صلوات خاصه علی بن موسی‌الرضا (ع) و با رمز یا علی بن موسی‌الرضا (ع) در شهیدیه آغاز شد.


آدرس کوتاه :