آغاز اجرای فاز دوم عملیات پایگاه امداد جاده‌ای درمیبد


مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان در دیدار با فرماندارمیبد از اختصاص 2 میلیارد تومان از محل اعتبارات برنامه بودجه و اسناد خزانه به پایگاه امداد جاده‌ای میبد خبر داد و گفت: این اعتبار در فاز دوم برای احداث انبار امدادی با زیربنای هزار و 500 مترمربع و پد بالگرد هزینه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، محسن حرازی گفت: سال گذشته هم یک خیر میبدی ساختمان اداری این پایگاه را با زیربنای 400 مترمربع بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان به اتمام رساند.

 حرازی زاده افزود: امیدواریم فاز دوم این پایگاه را تا آخر سال و یا میانه‌سال آینده به پایان برسانیم.

پایگاه امداد جاده‌ای جمعیت هلال‌احمر میبد در کمربندی ضلع غربی این شهرستان واقع است و نقش مؤثری در امداد جاده‌ای تهران –کرمان دارد.

فرماندارمیبد هم در این دیدار با قدردانی از حضور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر میبد در همه صحنه‌ها به‌ویژه در موضوع کرونا گفت: وجود داوطلبان آموزش‌دیده و مجرب در هلال‌احمر میبد مایه خرسندی است.

حسین فلاح افزود: پایگاه امداد جاده‌ای میبد از پروژه‌های فرا استانی است که به خاطر قرار گرفتن در شاهراه اصلی تهران- کرمان می‌تواند با تجهیز و تکمیل، جان بسیاری از انسان‌ها را در حوادث ترافیکی نجات دهد.

در پایان این دیدار، حرازی با اهداء لوح تقدیر از حسین فلاح فرماندارمیبد به علت پی گیری پایگاه امداد جاده‌ای میبد قدردانی نمود.


آدرس کوتاه :