رئیس امور آموزش‌وپرورش عمومی و فنی حرفه‌ای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور:

اعتبار تکمیل آموزشکده فنی حرفه‌ای دختران میبد را تأمین می‌کنیم


رئیس امور آموزش‌وپرورش عمومی و فنی حرفه‌ای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به همراه حسین فلاح فرماندارمیبد از پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشکده‌های فنی حرفه‌ای و آموزش‌وپرورش شهرستان میبد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این بازدید با اشاره به مشکلات آموزشکده‌های فنی حرفه این شهرستان خواستار تسریع در تکمیل پروژهای این آموزشکده‌ها شد.

وی در حاشیه این بازدید بابیان اینکه اقدامات خوبی از سوی فرماندار و مسئولین شهرستان میبد در انجام پروژه‌ها در دو حوزه فنی حرفه‌ای و آموزش‌وپرورش انجام‌شده است گفت: امروز به همراه فرماندارمیبد از نزدیک با فعالیت‌های انجام‌شده این آموزشکده‌ها آشنا شدیم.

دکتر ترکمن با ارزیابی مثبت پیشرفت‌های فیزیکی پروژه‌ها گفت: ما هم از توان و اعتباراتی که تا آخر سال در اختیارمان هست سعی خواهیم کرد، اعتبار موردنیاز را برای تکمیل این پروژه‌ها آماده کنیم.

دکتر الهیار ترکمن افزود: پروژه آموزشکده فنی دختران میبد تا پایان سال یا نهایتاً تا شروع سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری خواهد رسید تا دانشجویان در شرایط بهتری تحصیل کنند.

رئیس امور آموزش‌وپرورش عمومی و فنی حرفه‌ای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور گفت: واحد پسران آموزشکده میبد هم با توجه به اینکه یک طرح ملی است؛ احتیاج به بررسی بیشتری دارد که با تشکیل جلسه در تهران و بررسی آن سعی خواهیم کرد به بهره‌برداری نزدیک کنیم.

وی در ادامه از مجتمع آموزشی امام حسین بزرگ‌ترین پروژه خیری آموزش‌وپرورش میبد هم بازدید و قول مساعدت در تجهیز و تأمین دستگاه‌های سرمایشی و گرمایشی پروژهای خیری و تکمیل استخر دانش‌آموزی میبد داد.


آدرس کوتاه :