بخشدار مرکزی میبد:

اصل تعامل و همکاری موجب توانمندی در دهیاری‌ها شده است


کارشناسان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از پروژهای عمرانی بخش مرکزی میبد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این بازدید قدیریان، گودرزی از کارشناسان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، معاون مدیرکل امور روستایی استانداری یزد و بخشدار مرکزی میبد حضور داشتند.

مسئولین و کارشناسان در ابتدا با حضور در محل پروژهای عمرانی مناطق روستایی بخش مرکزی و فعالیت‌های درآمدزای شرکت تعاونی دهیاری‌ها با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این مناطق آشنا شدند.

مدیرکل کل امور روستایی و کارشناسان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در ادامه از با حضور در بافت‌های تاریخی روستایی به‌ویژه مزرعه کلانتر از روستاهای هدف گردشگری بخش مرکزی، آسفالت و بهینه‌سازی ورودی روستا، آسفالت جاده ورودی روستای جهان‌آباد، پیاده‌روسازی بدرآباد، مجموعه هتل رستوران سنتی خانه گلشن و مجموعه برج کبوتر خوان که ازجمله فعالیت‌های درآمدزایی و اشتغال‌زایی شرکت تعاونی دهیاری‌ها است بازدید کردند.

بخشدار مرکزی میبد در حاشیه این بازدید با اظهار خرسندی از حضور مسئولین و کارشناسان در شهرستان میبد به‌ویژه مناطق روستایی بخش مرکزی به نحوه مدیریت و ایده‌های درآمدزایی و اجرای پروژه‌ها و همچنین توسعه مناطق روستایی گفت: در همه این طرح‌ها تعامل و همکاری و هماهنگی اصل همه متصدیان بوده است.

محمدحسین قاسمی یکی از مشکلات اصلی در آبادانی مناطق روستایی را کمبود قیر یارانه‌ای در جهت آسفالت خیابان‌ها عنوان کرد و افزود: بسیاری از پروژه‌های نیمه‌تمام در مناطق روستایی در بخش جاده به همین مشکل برمی‌گردد.

وی با قدردانی از همکاری شرکت تعاونی دهیاری‌های میبد در اجرای پروژه‌های مناطق روستایی گفت: همکاری شرکت تعاونی دهیاری‌های میبد در جهت تخصیص ماشین‌آلات سنگین برای به سرانجام رساندن پروژه‌ها قابل‌تحسین است و امیدواریم این همدلی و همکاری همچنان ادامه یابد.


آدرس کوتاه :