رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان خبرداد:

اسکان 30 هزار مسافر در نوروز 98 در میبد


رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان میبد گفت: نوروز 98 برای نخستین بار 30 هزار مسافر نوروزی در شهرستان میبد اسکان داده شد که این نشان‌دهنده این بود که هم میبد جاذبه‌های خوبی دارد و هم در سطح استان همه دستگاه‌های اجرایی هماهنگِی خوبی داشتند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان به‌منظور ارزیابی از عملکرد این ستاد به ریاست «حسین فلاح» فرماندار و با حضور اعضای این ستاد در فرمانداری برگزار شد.

فرماندارمیبد در حاشیه این جلسه با قدردانی از اعضای این ستاد به خاطر عمل به وظایف خود در ارائه خدمات مناسب به مسافرین نوروزی، گفت: خوشبختانه همه دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز به وظایفشان به‌خوبی عمل کردند و خدمات بسیار خوبی را برای مسافرین و گردشگران نوروزی در شهرستان میبد ارائه کردند.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان میبد با اشاره به افزایش دونیم برابری مسافرین و گردشگران نوروزی و همچنین دو برابری اسکان آن‌ها در نوروز 98 در شهرستان میبد گفت: با کمک شهرداری‌های میبد، بفروئیه و ندوشن و دهیاری‌ها، خدمات‌رسانی مضاعف برای مسافرین نوروزی انجام گرفت.

حسین فلاح در پایان افزود: نوروز 98 برای نخستین بار 30 هزار مسافر نوروزی در میبد اسکان داده شد که این نشان‌دهنده این بود که هم میبد جاذبه‌های خوبی دارد و هم در سطح استان همه دستگاه‌های اجرایی هماهنگِی خوبی داشتند، که این تعداد مسافر از نقاط مختلف کشور به استان یزد و شهرستان میبد آمدند.

در پایان این جلسه از اعضای این ستاد به خاطر عمل به وظایف خود در ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزی قدردانی شد.


آدرس کوتاه :