استقبال فرماندارمیبد از خادمین حرم رضوی


هم‌زمان با دهه کرامت تعدادی از خادمین و حاملان پرچم متبرک حرم رضوی وارد میبد شدند و مورد استقبال کم‌نظیر فرماندارمیبد، مردم و جمعی از مسئولین این شهرستان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، صبح روز شنبه 30 تیرماه هم‌زمان با دهه کرامت تعدادی از خادمین و حاملان پرچم متبرک حرم رضوی وارد میبد شدند و مورد استقبال کم‌نظیر فرماندار، معاون سیاسی، امنیتی ئ اجتماعی فرماندارمیبد، مردم و جمعی از مسئولین این شهرستان قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام ذبیحی مبلغ زیر سایه خورشید در استان گفت: یکی از اهداف بزرگ زیر سایه خورشید رساندن پیام امام رضا (ع) است.

این روحانی افزود: ما معتقدیم اگر همه مردم و مسئولین معارف و سیره اهل‌بیت (ع) را رعایت کنند؛ مشکلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و خانوادگی ما به حداقل خودش رسید.

وی با اشاره به حدیث ثقلین و سفینه گفت: اگر خدای ناخواسته، پیامبر صلوات الله که اهل‌بیت را سفینه معرفی کردند از آن‌ها فاصله بگیریم مشکلات ما در همه ابعاد به حداکثر خواهد رسید بنابراین باید تلاش کنیم تا زندگی ما سبک زندگی امام رضا پسند باشد.

بازدید از مراکز صنعتی، دیدار با بیماران، شرکت در نماز جماعت، دیدار با خانواده‌های شهدا، حضور در میان مردم روستاها و شرکت در جشن زیر سایه خورشید از برنامه‌های خادمین امام رضا (ع) در میبد است.

 


آدرس کوتاه :