استقبال از معاون رئیس‌جمهور و رئیس شورای جهانی صنایع‌دستی آسیا و اقیانوسیه در میبد


«علی‌اصغر مونسان» معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور، «محمدعلی طالبی» استاندار یزد و «غدا هیجاوی» رئیس شورای جهانی صنایع‌دستی آسیا و اقیانوسیه ارزیاب شورای جهانی صنایع‌دستی، برای اهدا لوح شهر میبد به‌عنوان شهر جهانی زیلو وارد این شهر شدند و مورد استقبال فرماندار و مردم قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، با توجه به اینکه پرونده ثبت میبد به‌عنوان شهر جهانی زیلو در شورای جهانی صنایع‌دستی موردپذیرش قرارگرفته است، عصر امروز دوشنبه 29 بهمن‌ماه «علی‌اصغر مونسان» معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور، «محمدعلی طالبی» استاندار یزد و «غدا هیجاوی» رئیس شورای جهانی صنایع‌دستی آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی جهت اهدا این لوح به مسئولین میبد وارد این شهرستان شدند و مورد استقبال فرماندار و جمعی مسئولین قرار گرفتند.

در ادامه نیز رئیس میراث فرهنگی کشور و رئیس شورای جهانی صنایع‌دستی آسیا و اقیانوسیه به همراه استاندار با حضور در محل کهن دژ نارین قلعه نیز مورد استقبال مردم قرار گرفتند.

افتتاح فاز یک هتل پنج ستاره کریاس پالاس و هتل سنتی قلعه وزیر رکن‌آباد، بازدید از نارین قلعه و نمایشگاه صنایع‌دستی از دیگر برنامه‌های علی‌اصغر مونسان به شهرستان است.

گفتنی است پس از بررسی‌های صورت گرفته و اعلام شورای جهانی صنایع‌دستی در آذرماه ۹۷، شهر میبد از به‌عنوان شهر جهانی زیلو ثبت شد و لوح این دستاورد بزرگ در جشن مردمی عصر روز دوشنبه 29 بهمن‌ماه جاری اهدا خواهد شد.


آدرس کوتاه :