فرماندارمیبد:

از چهره‌های تأثیرگذار شهرستان باید تجلیل کرد


در جلسه‌ای‌ که با حضور فرماندارمیبد، رئیس شورای شهر میبد و جمعی از مسئولین برگزار شد در خصوص تجلیل از چهره‌ها و شخصیت‌های تأثیرگذار این شهرستان بحث و تبادل‌نظر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه میبد محفل و مأمن بزرگانی بوده است که هرکدام نقش‌های برجسته‌ای را در تاریخ و فرهنگ این شهرستان ایفا کرده‌اند افزود: نگاه ما این است که از هر مدیری که در توسعه و عمران این شهر زحمت‌کشیده است؛ فارغ از هر بحثی تجلیل نماییم و برای همیشه خط بطلان بر تفکری بکشیم که مدعی است هرکس برای این شهر زحمت‌کشیده به دست فراموشی کشیده شود.

حسین فلاح رشد و توسعه و آبادانی شهرستان میبد را مرهون زحمات پیدا و ناپیدای بعضی از مسئولان و نیروهای خیر و دلسوز دانست و گفت: همان‌طور که در مراسم‌های سوگواری و اعضای شخصیت‌های تأثیرگذار شرکت می‌کنیم باید در زمان حیات آن‌ها و در مراسم تجلیل و بزرگداشت آن‌ها شرکت کنیم.

فلاح با اشاره به تجربه خوب همایش تجلیل از آقای پویا از سوی دانشگاه میبد تصریح کرد: این برنامه به ما نوید انجام کارهای بزرگ‌تری را می‌دهد و امیدواریم که درمیبد بتوانیم هر شش ماه یک‌بار افرادی که در بحث‌های فرهنگی اقتصادی اجتماعی زحمت‌کشیده‌اند تقدیر کنیم.

در این جلسه مقرر شد در تاریخ ۱۱ شهریورماه امسال روز مصوب شدن شهرستان میبد از سید اسماعیل داوودی شمسی نماینده اسبق میبد و اردکان در مجلس شورای اسلامی تجلیل به عمل آید.


آدرس کوتاه :