از مسیر 9 کیلومتری اردوگاه فرهنگی تفریحی بنستان بهره‌برداری شد


با حضور امام‌جمعه میبد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و جمعی از مسئولین، از مسیر اردوگاه فرهنگی تفریحی آیت‌الله خامنه‌ای بنستان بهره‌برداری شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، این مسیر به طول 9 کیلومتر است و با مشارکت فرمانداری، اداره کل راه و شهرسازی، راهداری و حمل‌ونقل، خیرین، بخشداری و اداره آموزش‌وپرورش میبد با یک میلیارد و 300 میلیون تومان زیرسازی و آسفالت شده است.

فرماندارمیبد در حاشیه این افتتاح گفت: زیرسازی و آسفالت مسیر اردوگاه آرزوی 20 ساله‌ای بود که تحقق یافت و از این مسیر به‌نوعی روستای تلخستان و چند روستای بخش ندوشن بهره‌مند می‌شوند.

حسین فلاح با قدردانی از همه دست‌اندرکاران این پروژه به‌ویژه نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در تأمین قیر این مسیر گفت: اداره راه و شهرسازی، راهداری و حمل‌ونقل شهرستان میبد و پیمانکار این پروژه هم که با تمام توان در به بهره‌برداری رسیدن این پروژه تلاش کردند قدردانی می‌شود.

فلاح افزود: امیدواریم این اردوگاه که به‌نوعی اردوگاه دانش‌آموزی است و در بانشاط کردن دانش آموزان نقش دارد؛ همه مردم ندوشن و روستاهای اطراف و شهرستان‌های استان از این ظرفیت خوب فرهنگی تفریحی به نحو مطلوب استفاده کنند.


آدرس کوتاه :