به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش؛

از خبرنگاران فعال در حوزه ورزش شهرستان میبد تقدیر شد


فرماندارمیبد طی نشستی باهدف تقدیر از خبرنگاران در حوزه پوشش خبری ورزش شهرستان، بر ترویج امر ورزش به‌صورت خانه به خانه تأکید نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش با حضور "حسین فلاح" فرماندار و "محمدرضا زارع" رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طی نشستی از خبرنگاران شهرستان میبد تجلیل به عمل آمد.

فرماندارمیبد در این نشست، فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده در حوزه ورزش شهرستان را تشریح نمود و در سالی که به‌عنوان سال ورزش برای شهرستان میبد نام‌گذاری شده، مهم‌ترین اولویت شهرستان را، انجام فعالیت‌هایی درخور توجه در حوزه ورزش عنوان نمود.

حسین فلاح گفت: پروژه روشنایی زمین چمن مصنوعی بفروئیه در این هفته صورت می‌گیرد و پیگیر اتمام پروژه زمین چمن مصنوعی صدرآباد و ندوشن هستیم و امیدواریم با تأمین اعتبارات در حوزه ورزش بتوانیم پروژه زمین چمن مصنوعی شهرستان میبد را نیز به اتمام برسانیم.

فلاح به اشاره به ساخت سالن ورزش مصلی آیت‌الله اعرافی افزود: عملیات احداث این سالن ورزشی بااعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان شروع‌شده است.

وی شروع بکار تیم فوتسال صنایع شهرستان را اتفاق خوبی ذکر نمود و اظهار امیدواری نمود که این تیم بتواند به‌عنوان یک تیم بومی حرفی برای گفتن داشته باشد.

ایشان وی ضمن قدردانی از مدیرکل تربیت‌بدنی استان یزد، همچنین از زحمات رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد تقدیر و تشکر کرد و خاطرنشان کرد: استخر شهیدیه میبد مراحل پایانی خود را طی می‌کند و ظرف دو هفته آینده آب‌گیری می‌شود و قابل بهره‌برداری است.

فرماندارمیبد در پایان تصریح کرد: در مسابقه بین تیم مهر بد و ستارگان تیم ملی ایران، از خبرنگاران استان و شهرستان که به‌صورت ویژه این رویداد خبری را پوشش دادند و همچنین از تیم مهر بد و همه عواملی که کمک کردند تا این مسابقه در شهرستان میبد برگزار شود نیز تقدیر و تشکر می‌کنم.

محمدرضا زارع رئیس اداره ورزش و جوانان میبد نیز در این نشست از خبرنگاران جهت پوشش اخبار ورزشی شهرستان تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که رسانه‌ها همکاری بیشتری در راستای معرفی جایگاه ورزش شهرستان میبد در سطح کشور داشته باشند.

درپایان این نشست از زحمات و تلاش‌های خبرنگاران در حوزه پوشش خبری ورزش شهرستان تجلیل به عمل آمد.


آدرس کوتاه :