با حضور فرماندارمیبد:

از بهورزان نمونه تجلیل شد


به مناسبت گرامی داشت دوازدهم شهریور و هفته بهورز مراسمی با حضور فرماندارمیبد، شهردار، مسئول دفتر امام‌جمعه، رئیس شبکه بهداشت، رئیس مرکز بهداشت و درمان و جمعی از بهورزان دریکی از هتل رستوران سنتی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد با اشاره به خدمات بهورزان در کاهش بیماری‌های واگیردار بعد از انقلاب گفت: بهورزان پیشگامان عرصه بهداشت و سلامت هستند که نمی‌توان نقش آن‌ها را در ارتقاء شاخص‌های سلامت در جامعه نادیده گرفت.

حسین فلاح سلامت را ارمغان انقلاب اسلامی دانست و گفت: فقر و محرومیت درگذشته باعث بروز انواع بیماری‌های واگیردار در جامعه شده بود که با پیروزی انقلاب اسلامی این پدیده از جامعه رخت بربست.

فلاح بابیان اینکه ایران قبل از انقلاب آزمایشگاهی برای پزشکانی از کشورهای هند و پاکستان و افزایش توان پزشکی‌شان بود که هیچ تعهدی در سلامت مردم نداشتند گفت: اما با پیروزی انقلاب اسلامی به‌سرعت، جوانان ایران وارد عرصه سلامت و تحصیلات عالی دانشگاهی شدند.

فرماندارمیبد افزود: وجود متخصصان داخلی باعث شد به‌سرعت بسیاری از بیماری‌های واگیردار با تلاش نیروهای بومی و بهورزان که خط مقدم بهداشت و سلامت بودند سلامتی و نشاط و امید به زندگی را برای مردم ما به ارمغان بیاورند.

در این مراسم به‌پاس تلاش‌های شبانه‌روزی جامعه بهورزان، با اهداء شاخه گل و لوح تقدیر از بهورزان نمونه تجلیل شد.


آدرس کوتاه :