سرپرست معاونت امور هماهنگ عمرانی استانداری یزد:

از آمادگی ستاد خدمات سفر استان برای ارائه خدمات به مسافرین نورزی خبرداد


نشست ستاد خدمات سفر شهرستان میبد با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، فرماندار و دستگاه‌های اجرایی شهرستان میبد تشکیل و آخرین تمهیدات لازم برای نوروز 97 در حوزه مسافران نوروزی و گردشگران بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این نشست مدیران دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های خود در ایام نوروز را تشریح کردند.

محسن صادقیان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در این نشست بر ساماندهی راه‌های ورودی و منظره آرایی شهرستان‌ها از سوی شهرداران تأکید کرد.

صادقیان گفت: در این زمینه 10 کمیته در ستاد خدمات سفر استان تشکیل‌شده است و گشت‌های خدمات و امدادرسانی، راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، پلیس‌راه وامداد خودرو در سطح جاده‌ها در طول ایام نوروز به مسافرین نوروزی و گردشگران خدمات ارائه خواهند داد.

نشست تخصصی درباره رفع مشکلات شهرستان با حضور فرماندار، بخشداران، اعضای شورای اسلامی و شهرداران یکی دیگر از برنامه‌های صادقیان درمیبد بود که در این نشست پیرامون طرح جامع و تفصیلی شهرستان بحث و تبادل‌نظر شد.

سرپرست معاونت امور هماهنگی عمرانی استانداری یزد گفت: عمده مشکل شهرستان میبد طرح تفصیلی است که سال‌هاست متوقف‌شده است که قرار شد هفته آینده جلسه‌ای با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شورای اسلامی، شهردار و راه و شهرسازی تشکیل و این مشکل حل شود.

وی در پایان از چندین پروژه عمرانی و میراث فرهنگی ازجمله، پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهری، شهرک آیت‌الله اعرافی، قلعه و بازارچه رکن‌آباد، بلوار نبی اکرم بلوار مرحوم یحیی زاده و آسیاب آبی بفروئیه بازدید و آخرین اقدامات درزمینهٔ جذب مسافر و گردشگر موردبررسی قرار گرفت.


آدرس کوتاه :