معاون فرماندارمیبد:

از اجرای بیش از 200 برنامه در هفته بسیج در میبد خبر داد


در نشستی با حضور معاون فرماندارمیبد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولین برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد در این نشست از اجرای بیش از 200 برنامه در هفته بسیج در این شهرستان خبر داد و افزود: همایش بزرگ بسیجیان، همایش پیاده‌روی، کوهنوردی، حضور مسئولین در حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج، حضور اعضای حلقه‌های صالحین در مصلی آیت‌الله اعرافی، حضور منسجم بسیجیان در نماز جمعه، همایش ائمه جمعه و دیدار فرماندهان پایگاه‌های بسیج با امام‌جمعه بخشی از این برنامه‌ها است.

سید محسن فلاح بابیان اینکه بسیج از اول انقلاب تاکنون نقش مهمی در عرصه های مختلف ایفا کرده است گفت: در هفته بسیج باید فضای شهر رنگ و بوی بسیجی به خود بگیرد.

فلاح افزود: شهرستان میبد از شهرهای انقلابی و ولایی است و پایگاه‌های بسیج و حضور بسیجیان در محیط‌های مختلف نشان می‌دهد که بسیجیان این شهرستان از آمادگی رزمی و روحیه، ایمان و اراده مستحکم در برنامه‌های بسیجی و فرهنگی دارند.

سرهنگ امیر فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد هم بابیان اینکه شعار هفته بسیج امسال، بسیج دست قدرت خدا است؛ برگزاری دعای ندبه در گلزار شهدای فیروزآباد، زنگ مقاومت و ایثار، افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی از سوی حوزه خواهران، برگزاری مسابقات ورزشی، خطبه‌خوانی حضرت زینب، تجلیل از اعضای اردوهای جهادی، نشست بصیرتی و برگزاری بیمارستان صحرایی از سوی بسیج جامعه پزشکان را بخش دیگر از برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان میبد عنوان کرد.
آدرس کوتاه :