آزمون مکاتبه‌ای دهیاران شهرستان میبد برگزار شد


معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد گفت: آزمون مکاتبه‌ای دهیاران شهرستان میبد امروز پنج‌شنبه با نظارت فرمانداری میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، آزمون مکاتبه‌ای دهیاران شهرستان میبد امروز پنج‌شنبه 15 آذرماه با نظارت فرمانداری میبد در سالن اندیشه این اداره برگزار شد.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد در این خصوص گفت: این آزمون که برای دهیاران حین خدمت برگزار شد؛ بیش از 7 دهیار از بخش‌های تابع شهرستان شرکت نمودند.

فرزین خادمی افزود: هدف از برگزاری این دوره ارتقای سطح دانش شغلی و علمی دهیاران، صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های آموزش و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی دهیاران در سطح روستاها هست.

خادمی تصریح کرد: طراحی سؤالات و برگزاری آزمون بر عهده دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوده و محتوای سؤالات شامل شرح وظایف دهیاری، قوانین و مقررات امور مالی و معاملات دهیاری و شوراهای اسلامی روستا, قوانین ساختمان، ساخت‌وساز در روستاها و امور اراضی، مدیریت بحران و مدیریت پسماند روستایی بود.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد خاطرنشان کرد: برای دهیارانی که نمره بالای 60 را در این آزمون کسب کنند توسط دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گواهینامه صادر خواهد شد.


آدرس کوتاه :