ارزیابی پروژه‌های میبد در سفر رئیس‌جمهور به استان


مدیر امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه بودجه کشور در دیدار با امام‌جمعه، نماینده و فرماندارمیبد از سفر قریب‌الوقوع حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور به استان یزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «سعید جغتایی» مدیر امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه بودجه کشور به همراه رئیس سازمان برنامه بودجه استان و معاونین در دیدار با امام‌جمعه، نماینده و فرماندارمیبد از سفر قریب‌الوقوع "حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی" رئیس‌جمهور به استان یزد خبر داد.

امام‌جمعه میبد در این دیدار با تأکید بر مطرح‌شدن پروژه‌های برجای‌مانده و مشکل‌دار گفت: امیدواریم این سفر رئیس‌جمهور به استان آثار برکات فراوانی را به همراه داشته باشد.

آیت‌الله اعرافی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مسائل و مشکلات استان یزد، مقوله انتقال آب است که باید این مسئله موردتوجه مسئولین استان و کشور قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به تمرکز جمعیت استان در شهرستان‌های میبد و اردکان بر تحقق قطار شهری از اردکان تا مهریز را در افق و چشم‌انداز پروژه‌های عمرانی استان ضروری خواند.

جغتایی که برای ارزیابی پروژه‌های شهرستان میبد به این شهرستان سفرکرده بود از نزدیک تعدادی از پروژه‌های پیشنهادی را بازدید کرد.

"حسین فلاح" فرماندارمیبد؛ بررسی مشکل فولاد، تکمیل طرح توسعه بیمارستان، احداث کتابخانه مرکزی و سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه میبد، تکمیل مرکز تحقیقات ژنتیک، شبکه آب‌رسانی، آزادسازی حریم نارین قلعه، تکمیل جاده ندوشن- ورزنه، پروژه دو بانده شدن کمربند شرقی و غربی و تکمیل زمین چمن مصنوعی شهدا را از پروژه‌های اولویت‌دار شهرستان میبد در سفر رئیس‌جمهور پیشنهاد داده است.

رئیس‌جمهور احتمالاً قرار است تا پایان آبان به استان یزد سفر کند.


آدرس کوتاه :