ارائه پنج میلیارد تومان تسهیلات برای احیای هنر زیلوبافی


فرماندارمیبد در نشستی با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی صندوق کارآفرین امید کشور گفت: پنج میلیارد تومان تسهیلات با سود چهار درصد برای احیای هنر زیلوبافی میبد اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، " نیکنام هوشیار "‌ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی صندوق کارآفرین امید کشور با "حسین فلاح" فرماندارمیبد در محل فرمانداری میبد دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرماندارمیبد نیز در این نشست از تلاش‌های و همکاری‌های انجام‌شده صندوق کارآفرین امید تشکر کرد و آن‌ها را نگاه خوب و تسهیل گرایانه برشمرد و گفت: امور تسهیل گری با تأثیری که دارد شامل مرور زمان نمی‌شود.

حسین فلاح همچنین از ارائه پنج میلیارد تومان تسهیلات برای سال های 98 و 99 با سود چهار درصد برای احیای هنر زیلوبافی در این شهرستان خبر داد و انجام فعالیت‌ها در حوزه زیلو را ستود.

"نیکنام هوشیار" معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی صندوق کارآفرین امید کشور در این نشست گفت: تسهیلات صندوق شاید مبلغ زیادی نباشد اما با توجه به اینکه ما اعتبار مازادی علاوه بر مصوبات سالانه نداریم تأثیر خوبی در انجام فعالیت‌ها در شهرستان میبد با همکاری و زحمات مسئولین شهرستان و صندوق داشته و چنین حرکتی در این شهرستان در کمتر شهرستانی انجام‌شده است.

"محمد امامی" مدیر صندوق کارآفرین امید استان یزد نیز در این نشست از اختصاص بودجه به صندوق استان یزد و زحمات و همکاری‌های فرمانداری میبد و مسکن و شهرسازی در تأمین زمین حدود ۶۰۰ متر برای احداث ساختمان زمین تشکر کرد.


آدرس کوتاه :