فرماندارمیبد:

ارائه خدماتی مطلوب و متعدد در درمانگاهی با فضایی محدود ستودنی است


فرماندارمیبد در بازدید از درمانگاه امام حسین (ع) شهرستان میبد از مدیریت به‌تمام‌معنا جهادی و پرتلاش این درمانگاه در ارائه خدماتی متعدد و مطلوب با هزینه‌ای مناسب در فضایی محدود قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "حسین فلاح" فرماندارمیبد در بازدید از درمانگاه امام حسین (ع) شهرستان که با حضور جمعی از مسئولین انجام گرفت؛ اظهار امیدواری کرد که فعالیت‌هایی باانگیزه‌ای و کم‌نظیری که در این مراکز باوجود مراجعات بالایی که وجود دارد باهدف شاد کردن دل بیماران انجام می‌شود، همیشه تداوم داشته باشد.

فلاح در پایان از مدیریت به‌تمام‌معنا جهادی و پرتلاش این درمانگاه در ارائه خدماتی متعدد و مطلوب با هزینه‌ای مناسب در فضایی محدود قدردانی کرد.

سرهنگ مصطفی بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد نیز با تشکر از اقدامات و خدمات خوبی که درمانگاه امام حسین (ع) انجام می‌شود، به آماده‌سازی ساختمان درمانی در جنب درمانگاه با همراهی مسئولین و خیرین در آینده‌ای نزدیک نوید داد.

به گفته مسئول درمانگاه امام حسین (ع) میبد، در این درمانگاه پزشکانی در بخش‌های عمومی، زنان، ارتوپدی، جراحی لثه، دندانپزشکی عمومی و... آماده پذیرش بیماران و ارائه خدمت به مردم هستند.

خانم سمیعی تصریح کرد: با هزینه‌ای که از بیماران گرفته می‌شود به‌ویژه در حوزه دندانپزشکی و ارتوپدی بهترین مواد و تجهیزات برای استفاده مردم تأمین‌شده است.

وی افزود: این درمانگاه با ارائه خدماتی که به خانواده شهدا، جانبازان، اقشار بسیجی و عموم مردم می‌کند اعتبار خاصی در شهرستان دارد.

در پایان این بازدید به مناسبت تولد حضرت زینب (س) و روز پرستار از پرستاران و کادر درمانی این درمانگاه با اهدا شاخه گل و هدیه‌ای تجلیل به عمل آمد.


آدرس کوتاه :