استاندار یزد در بازدید از شعب اخذ رأی در میبد:

احساس مسئولیت به انقلاب موجب حضور کم‌نظیر مردم در انتخابات شد


سید محمد میرمحمدی در حاشیه این بازدید علت حضور کم‌نظیر مردم در این دوره از انتخابات را آگاهی و احساس مسئولیت مردم به انقلاب، آرمان‌های امام و منویات رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: درک عمیق مردم از شرایط کشور در منطقه و همچنین در بعد بین‌المللی باعث شده است که مردم ما با حضور خود در عرصه انتخابات، اقتدار ملی، اتحاد و همبستگی‌شان نشان دهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، وی خاطرنشان کرد: ملت ایران برای اینکه دنیا را متوجه همبستگی و توانمندی خود و مطالبات خودشان را به مسئولین نشان دهند؛ آگاهانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری امسال شرکت کردند.

استاندار تصریح کرد: ایران اسلامی کشوری امن همراه با بالندگی و توانمندی در منطقه است و ملت ایران با این حضور حماسی و گسترده در انتخابات می‌خواهد این جایگاه را در سطح بین‌المللی ارتقاء دهد.

میرمحمدی با اشاره به وضعیت حضور مردم در انتخابات در شعبه‌های اخذ رأی در استان گفت: درمجموع طبق تعرفه‌های که توزیع‌شده و همچنین آراء اخذشده، نشان می‌دهد که حضور مردم حضور چشمگیری بوده است.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در این دوره از انتخابات گفت: پیش‌بینی می‌شود در ساعت بعدازظهر شاهد حضور انبوه مردم پای صندوق‌های رأی باشیم.

استاندار تأکید کرد: برای اینکه تا پایان انتخابات ازدحامی صورت نگیرد و اگر ساعات رأی‌گیری تمدید نشد بسیاری از مردم از شرکت در رأی‌گیری محروم نشوند از مردم شریف استان دعوت می‌کنیم به‌موقع به شعبه‌های اخذ رأی مراجعه و رأی خودشان را به صندوق بیندازند.
آدرس کوتاه :