احداث پل مسیر روستای درین تا دو هفته آینده آغاز می‌شود


فرماندارمیبد به همراه بخشدار بفروئیه و جمعی از مدیران ادارات، با حضور در روستای درین، روند لایروبی بند خاکی کوه نمدی، آب‌رسانی و احداث پل در این منطقه را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد گفت: مشکل چاه و دبی و آب آشامیدنی روستای درین به‌صورت مقطعی دوسه‌ساله با همکاری‌های بخشدار، دهیار و دفتر امام‌جمعه خواهند داشت و کمک‌هایی هم که آبفار خواهد کرد تأمین اعتبارشده و حل می‌شود.

 حسین فلاح افزود: اما طرح اصلی آب انتقالی با کمک آب و فاضلاب استان و اعتبارات ملی شهرستان طرحی است که امیدواریم بتوانیم مسیر شش کیلومتری را دریک دوره دو تا سه‌ساله برای این روستای زنده و پویا منتقل کنیم.

فلاح خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلات روستای درین احداث پل در مسیر این روستاست که متأسفانه سال گذشته هم به دلیل سیلاب‌های فصلی، دو تن از نوجوانان شهرستان به خاطر سیل جان خود را از دست دادند.

فرماندارمیبد گفت: با هماهنگی‌هایی که با علیخانی مدیرکل اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و اداره راهداری شهرستان شد قرار شد؛ عملیات احداث پل این منطقه هم یکی دو هفته آینده شروع و در آخر آبان ماه به بهره‌برداری برسد.

فلاح افزود: لایروبی بند خاکی کوه نمدی درین هم که بخشی از هزینه‌ها از اعتبارات شهرستان تأمین‌شده است؛ امسال هم مبلغی را اختصاص خواهیم داد تا با لایروبی بتواند چاه‌های روستا را تغذیه کند و با اقدامات امسال مشکل آب آشامیدنی اهالی هم مرتفع شود.


آدرس کوتاه :