فرماندار میبد:

اجرای پروژه فاضلاب شهر میبد توسط بخش خصوصی از سال 95 آغاز می شود


فرماندارمیبد گفت: با اجرای این طرح شاهد تحول بزرگی در صنعت آب و استفاده بهینه از فاضلاب شهری در صنعت و فضای سبز خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در جلسه‌ای با حضور امام‌جمعه، فرماندارمیبد، مدیرعامل شرکت آبفای استان، جمعی از مسئولین و پیمانکار پروژه در خصوص اجرای پروژه فاضلاب شهرمیبد بحث و تصمیم‌گیری شد.

فرماندارمیبد با قدردانی از پی گیری و همکاری مدیرعامل و کارشناسان آبفای استان در خصوص اجرای طرح فاضلاب شهرمیبد گفت: خوشبختانه با نگاه خوبی که امام‌جمعه، شهرداری و شورای شهر به این طرح دارند با اجرای این طرح شاهد تحول بزرگی در صنعت آب و استفاده بهینه از فاضلاب شهری در صنعت و فضای سبز خواهیم بود.

حسین فلاح آب را موضوع مهم و حیاتی دانست و افزود: امیدواریم اجرای فاضلاب شهرمیبد نتایج خوبی در جهت رشد و توسعه و بالندگی این شهرستان داشته باشد.

مدیرعامل شرکت آبفای استان هم در این جلسه بابیان اینکه پروژه فاضلاب شهرمیبد از سال 1383 شروع و تاکنون بااعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد تومان حدود 50 کیلومتر خط اجراشده است افزود: برای اجرای کامل این پروژه بیش از 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز است تا حدود 500 کیلومتر خطوط انتقال انجام شود.

علی اسلامی افزود: بنابراین اگر بخواهیم از بودجه‌های عمومی کشور استفاده کنیم بیش از نیم‌قرن طول خواهد کشید تا فاضلاب شهرمیبد به اتمام برسد.

وی با اشاره به آمادگی بخش خصوصی برای اجرای پروژه فاضلاب شهری میبد گفت: بخش خصوصی این کار را حداکثر ظرف 5 سال متعهد است که انجام دهد و این فاصله زمانی برای پیشبرد و اجرای این پروژه در شهرستان میبد مناسب است.


آدرس کوتاه :