اجرای طرح کمک مؤمنان و اطعام مهدی در ماه مبارک رمضان


فرماندارمیبد در سومین جلسه شورای هماهنگی تعاون اجتماعی، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر حمایت نیازمندان و افراد تحت پوشش در این ایام کرونایی و در پیش بودن ماه مبارک رمضان گفت: یکی از اولویت‌های شورای هماهنگی تعاون اجتماعی، رسیدگی به افراد تحت پوشش و نیازمند است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح بابیان اینکه زکات مسئولین در این راستا حداقل باید وقت گذاری به این مسئله باشد افزود: قرار است کمک‌های خیرین و مؤسسات و مراکز نیکوکاری از طریق شورای تعاون اجتماعی و قرارگاه سردار سلیمانی جمع‌آوری و با محوریت کمیته امداد بین خانواده‌های تحت پوشش توزیع شود.

فلاح خاطرنشان کرد: کمیته امداد، پیرو تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان، در قالب رزمایش گسترده مواسات و همدلی باهدف ترویج فرهنگ خیر و احسان و نشر سنت‌های حسنه تحت عنوان طرح هم‌سفره "اطعام مهدی"به‌صورت بسته‌های غذای گرم و ارزاق حداکثر اهتمام را در اجرای مطلوب این برنامه انجام خواهد داد.

حسین فلاح بابیان اینکه رزمایش مواسات و کمک مؤمنان از دوم اردیبهشت در شهرستان میبد آغاز می‌شود گفت: در شهرستان میبد هزار و 400 خانواده در قالب 2 هزار و 375 نفر تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند.

وی افزود: برآورد شده است امسال 800 میلیون تومان از طریق طرح هم‌سفره "اطعام مهدی" و رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان میبد کمک شود.


آدرس کوتاه :