اجرای تئاتر خیابانی در روستای بیده میبد


به مناسبت هفته فرهنگ و نشاط شهرستان میبد و ولادت باسعادت امام هشتم شیعیان جهان امام رضا (ع) تئاتر خیابانی در روستای تاریخی مزرعه بیده بخش بفروئیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت هفته فرهنگ و نشاط شهرستان میبد و ولادت باسعادت امام هشتم شیعیان جهان امام رضا (ع)، گروه نمایش انجمن هنرهای نمایشی میبد با هماهنگی فرمانداری شهرستان، برنامه‌های شاد و متنوعی با موضوعات مختلف در سطح شهرستان برگزار نمود.

در همین راستا این گروه نمایشی با اجرای تئاتر خیابانی، با موضوع احترام و همکاری با پارکبانان زحمت‌کش و محترم، دهیاری‌ها و شهرداری‌ها لحظات شادی را برای مردم باهدف فرهنگ‌سازی در حوزه فرهنگ و هنر و همچنین ارتقا سطح فرهنگ عمومی مردم روستای بیده فراهم آوردند.

«فخرالسادات آقایی» بخشدار بفروئیه در این خصوص گفت: ما می‌توانیم با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم، از ظرفیت بالای گروهای مختلف تئاتر خیابانی دارای مجوز در سطح شهرستان در راستای اعتلای فرهنگ جامعه استفاده و قدم‌های مثبتی برداریم.

آقایی افزود: این در حالی است که این گروها می‌توانند به‌صورت دوره‌ای و ماهانه در زمان مشخص و مکان مشخص هنر خود را در معرض دید مردم قرار دهند.

وی تصریح کرد: هنر نمایش با ظرفیت بالایی که دارد حتی در ایام عزاداری‌ها هم می‌توانند با موضوعات دینی، آئینی ومذهبی در رشد و اعتلای سطح فکری مردم نقش خوبی ایفا کند.


آدرس کوتاه :