اتمام پروژه بزرگ آسفالت معابر روستای بیده میبد


بخشدار بفروئیه گفت: آسفالت معابر روستای مزرعه بیده با ۷۸۰۰ مترمربع زیرسازی و آسفالت با هزینه‌ای بالغ‌بر 340 میلیون تومان طی دو ماه باهمت دهیاری و شورای اسلامی این روستا انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «فخرالسادات آقایی» بخشدار بفروئیه در حاشیه بازدید از معابر روستای مزرعه بیده گفت: دهیاری روستای مزرعه بیده با صرف هزینه‌ای بالغ‌بر 340 میلیون تومان آسفالت معابر محله جنجال آباد، ابوالفضلی، چهارده معصوم، اطراف امامزاده پیر چراغ و روبروی حسینیه علی‌اکبر (ع) این روستا را تکمیل نمود.

آقایی افزود: این پروژه با بیش از ۷۸۰۰ مترمربع زیرسازی وآسفالت طی دو ماه از محل درآمد دهیاری روستا باهمت دهیاری و شورای اسلامی روستای بیده به اتمام رسید.

بخشدار بفروئیه تصریح کرد: متأسفانه نبود طرح هادی روستا و همچنین مشخص نبودن بر و کف معابر که کاربری کشاورزی داشتند، باعث کند شدن روند اجرایی این پروژه شده بود که با پیگیری دهیار و همکاری خوب مردم و شورای اسلامی این روستا مشکلات این پروژه مرتفع شد.

گفتنی است پیمانکار این پروژه علاوه بر این مقدار زیرسازی، بیش از ۵۰۰۰ مترمربع زیرسازی به‌عنوان تخفیف و همیاری لحاظ نموده است.


آدرس کوتاه :