فرماندارمیبد:

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام درمانی از اولویت‌های امسال است


فرماندارمیبد در بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه بهداشت و سلامت بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد گفت: با تأکیدی که آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه و میرمحمدی نماینده مردم میبد در مجلس شورای اسلامی دارند؛ یکی از اولویت‌های اصلی ما در سال 99 اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام درمانی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح با اشاره به اراده خوب مدیریت بیمارستان نسبت به اتمام این پروژه‌ها افزود: ازجمله این پروژه‌ها فاز یک ساختمان درمانی است که 96 تخت خواب به تعداد تخت خواب‌های بیمارستان میبد اضافه خواهد شد.

فلاح ساختمان مسکونی پزشکان و متخصصین و اورژانس را از دیگر پروژه‌های درمانی درمیبد عنوان کرد و گفت: خوشبختانه نگاه خوبی که دانشگاه علوم پزشکی داشته و اولویتی که برای شهرستان تعریف‌شده است این پروژه‌ها فعال است.

وی گفت: طی برنامه‌ریزی که انجام‌شده است قرار شد ساختمان یک درمانی ما توسط دانشگاه اعتبارش تأمین شود.

فرماندارمیبد بابیان اینکه ساختمان اورژانس هم اعتبار خوبی دارد افزود: به همت خیرین ظرف سه چهار ماه آینده ساختمان اورژانس به اتمام می‌رسد.

فلاح تصریح کرد: امیدواریم چهار پروژه یعنی مرکز جامع سلامت ندوشن، پروژه مسکونی 8 واحدی پزشکان، ساختمان شماره یک درمانی و اورژانس که اعتبار این پروژه‌ها نزدیک 27 میلیارد تومان از محل کمک‌های خیرین و اعتبارات دولتی در اختیارداریم در ایام‌الله دهه فجر شاهد افتتاح این پروژه‌ها باشیم.

وی با اشاره به محدودیت‌های مراسم‌های محرم در پخت‌وپزها و احسانات به مردم توصیه کرد: با توجه به اینکه مراسم‌های محرم تحت‌الشعاع کروناست و عزاداری‌ها با حفظ پروتکل‌ها به‌صورت محدود برگزار خواهد شد مردم مبالغی را که قرار بود در پخت‌وپزها و نذری‌ها هزینه کنند در بخش درمان هزینه کنند تا در موج‌های بعدی در زمستان، شرایط بهداشت و درمان شهرستان بهتر شود.


آدرس کوتاه :