فرماندارمیبد در جمع اصحاب رسانه و اهل‌قلم:

اتفاقات خوبی در حوزه اقتصاد، میراث و نشاط اجتماعی در میبد رخ‌داده است


همزمان با فرارسیدن هفدهم مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، نشست خبری با حضور فرماندار، معاون فرماندار و بخشداران سه بخش مرکزی، ندوشن و بفروئیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این نشست به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام‌شده در طول 2 سال پرداخت و گفت: باوجود همه موانع و مشکلات در طول این دو سال اتفاقات خوبی در زمینه‌های عمرانی، میراث فرهنگی، آموزش عالی در مناطق روستایی و شهری انجام‌گرفته است.

خبرنگاران هم در این نشست که 4 ساعت طول کشید دغدغه‌های خود را در حوزه‌های مختلف از فرماندار، معاون و بخشداران جویا شدند.

حسین فلاح گفت: در سال دولت و ملت همدلی و هم‌زبانی که از سوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است و در طول این دو سال با نگاه خوبی که در دولت تدبیر و امید وجود داشت در حوزه اقتصادی، میراث فرهنگی صنایع‌دستی، نشاط اجتماعی و پروژه‌های عمرانی اتفاقات بزرگی در شهرستان میبد رخ‌داده است.

فلاح بابیان اینکه در این مدت درمجموع در حوزه پروژهای عمرانی اعتبارات ما نزدیک 2 و نیم برابر نسبت به سال‌های قبل افزایش‌یافته است گفت: این نشان‌دهنده این است که دولت توجه خاصی به پروژه‌های عمرانی داشته است.

وی با قدردانی از تلاش مسئولین در پی گیری امور شهری و مردم در امور مشارکتی و خیری گفت: این نگاه و رویکرد باعث اقدامات بسیار مطلوب در حوزه عمران روستایی و شهری در شهرستان شده است که امیدواریم همچنان مردم با ارائه نکته نظرات خود ما را در پیشبرد و توسعه و عمران و آبادانی یاری دهند.

فرماندارمیبد در ادامه با اشاره به اقدامات انجام‌شده در بخش میراث فرهنگی گفت: با اهتمامی دولت و مزیت‌هایی که در شهرستان میبد وجود داشت؛ خوشبختانه اعتبارات ما در حوزه میراث هم نزدیک 4 برابر شده است که کاملاً مشهود است.

فلاح افزود: در فصل عمران شهری هم با عنایت ویژه‌ای‌ که دولت داشته اقدامات خوبی مخصوصاً در بهسازی معابر در بخش‌های شهری و مناطق روستایی انجام‌شده است.

 

 
آدرس کوتاه :