شما نقش لازم برای دسترسی به این پرتلت را ندارید

اخبار معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی

تاکید بر تکمیل فرایند واکسیناسیون

2021 12 22
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان میبد با اظهار تأسف از مشاهده سویه جدید او میکرون درکشور، نظارت و مدیریت جدی در کنترل این سویه جدید تاکید کرد.

نشست گفتگو محور فرماندارمیبد با جامعه نخبگان در روزهای آتی

2021 11 30
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد از نشست صمیمی و گفتگو محور فرماندارمیبد با جامعه نخبگان علمی، فرهنگی و فعالان اقتصادی شهرستان میبد در روزهای آینده خبر داد.

خلاقیت در صنعت به‌جای تمرکز در کاهش توسعه صنعتی

2021 11 30
یکی از بحث‌های داغ ماه‌های اخیر بحث مدیریت آلایندگی‌های صنعتی در استان به‌ویژه میبدِ.

مشکل گیشه بانک ملی ندوشن بررسی شد

2021 11 25
در نشستی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد، بخشدار ندوشن و جمعی از مسئولین مشکل گیشه بانک ملی ندوشن بررسی شد.
رئیس تعزیرات میبد در بازدید از کارخانه قند:

خللی در فرایند توزیع شکر درمیبد از سوی این شرکت وجود ندارد

2021 11 09
رئیس تعزیرات حکومتی میبد در بازدید مشترک با اداره صمت از کارخانه قند و شکر میبد حق‌العمل‌کاری این شرکت را بررسی کردند.

تمرکز مسئولین میبد بر شناسایی پنج آسیب دانش‌آموزی

2021 11 09
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در جلسه مشاورین خانواده شهرستان، بر تعیین اولویت آسیب‌های اجتماعی از سوی بهزیستی در مدارس تأکید کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد:

امسال در شهرستان میبد در سیزده آبان راهپیمایی نخواهیم داشت

2021 10 31
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم سیزده آبان و روز دانش‌آموز گفت: سیزده آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی امریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال 58 و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز است.

آغاز طرح ارتقاء سطح سواد حرکتی در مدارس ابتدایی میبد

2021 10 20
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، مدیر آموزش‌وپرورش و جمعی از مسئولین طرح ارتقاء سطح سواد حرکتی به‌صورت نمادین در آموزشگاه یاس سرام شهرستان میبد آغاز شد.

تعطیلی مدارس میبد تا تحقق پوشش 85 درصدی واکسیناسیون والدین، معلمان و دانش آموزان

2021 09 26
با توجه به پوشش کم واکسیناسیون و عدم استقبال افراد بالای 18 سال از طرح عمومی واکسیناسیون، جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان میبد برگزار شد.

استقبال مردم از واکسیناسیون عمومی کرونا درمیبد

2021 09 23
این روزها با عزم دولت و مسئولین در فراهم کردن واکسن‌های داخلی و خارجی برای تزریق نهضت واکسیناسیون هم در دو مرکز تجمیعی مصلی آیت‌الله اعرافی و سالن ورزشی شهید چمران آغازشده است.

غبارروبی قبور شهدا گمنام در دانشگاه آزاد میبد

2021 09 23
در دومین روز از هفته دفاع مقدس، قبور شهدا گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی میبد غبارروبی و عطرافشانی شد.

افتتاح نمازخانه مدرسه دخترانه مجد زاده میبد

2021 09 23
هم‌زمان با هفته دفاع مقدس و جشن شکوفه‌ها، نمازخانه دبستان دخترانه مجد زاده در شهرستان میبد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

تعیین اعضای هیئت رئیس شورای اسلامی شهرستان میبد

2021 09 22
اولین نشست اعضای شورای اسلامی شهرستان میبد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد برگزار و هیئت‌رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهرستان میبد انتخاب شدند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد:

لانه‌های آسیب را در محل کشف و با ظرفیت فرهنگی آن را معالجه می‌کنیم

2021 09 21
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در اجرای طرح محله محور مقابله با آسیب‌های اجتماعی در 27 محله میبد دومین جلسه خود را با معتمدین محله خانقاه برگزار کرد.

بازدید سرزده معاون سیاسی فرمانداری از اداره پست

2021 09 21
رسول نصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد به‌صورت سرزده از اداره پست شهرستان بازدید کرد.

افتتاح یک باب داروخانه در بفروئیه میبد

2021 09 21
یک باب داروخانه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشداربفروئیه و معاون فنی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد در بفروئیه افتتاح شد.

دومین مرکز تجمعی واکسیناسیون درمیبد راه‌اندازی شد

2021 09 21
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد با قدردانی از تلاش‌های کادر بهداشت و درمان و شبکه بهداشت و هلال‌احمر و اداراتی که درراه اندازی این مرکز تجمعی زحمت کشیدند گفت: این مرکز در دو شیف صبح و عصر برای تسریع درروند واکسیناسیون عمومی فعالیت خواهد داشت.

برگزاری بیش از 80 برنامه محوری در هفته دفاع مقدس درمیبد

2021 09 20
جلسه هماهنگی بزرگداشت برنامه‌های هفته دفاع مقدس با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین برگزار شد.

آغاز احداث ایستگاه آب شرب مهمانشهر میبد

2021 09 15
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد با اشاره به اجرای طرح احداث ایستگاه‌های آب شرب انتقالی در محلات شهرستان میبد به‌صورت معماری سنتی گفت: سی و دومین ایستگاه آب شرب انتقالی قرار است در مهمانشهر مهاجرین شهرستان میبد احداث شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد:

اجرای برنامه‌های محله محور کاهش آسیب‌های اجتماعی یک ضرورت است

2021 09 13
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در جلسه هماهنگی اجرای برنامه‌های محله محور کوتاه‌مدت و میان‌مدت در حوزه کاهش‌های اجتماعی که با حضور بخشدار و اعضای شورای بفروئیه برگزار شد گفت: با توجه به راه‌اندازی مرکز ارتقاء سلامت اجتماعی شهرستان، کلیه فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزشی، مشاوره‌ای و پیشگیری درراستای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی به‌صورت منسجم، مستمر و سازمان‌دهی شده به تفکیک هر محله در شهرستان میبد و با اولویت در بخش بفروئیه انجام خواهد شد.

اخبار معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی

تصویب کلیات طرح راهبردی 5 ساله ندوشن

2022 08 30
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد در جلسه طرح راهبردی 5 ساله شهر ندوشن با تبریک هفته دولت و روز کارمند، کلیات طرح راهبردی 5 ساله شهرداری ندوشن را تشریح کرد.
فرماندارمیبد:

همدلی و هم‌افزایی در اجرای پروژه‌ها بین شورا و شهرداری مشهود است

2022 07 09
سجادی پور فرماندارمیبد با حضور در شهرداری روز شهرداری و دهیاری را به بهارستانی شهردارمیبد و اعضای شورای ششم تبریک گفت.

بررسی مشکلات حمل‌ونقل برون‌شهری بخش ندوشن

2022 06 28
در جلسه‌ای با حضور سجادی پور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین مشکلات حمل‌ونقل برون‌شهری شهر ندوشن بررسی شد.

اجرای چندین طرح درمیبد به مناسبت گرامی داشت هفته محیط‌زیست

2022 06 09
هم‌زمان با هفته محیط‌زیست چندین طرح با حضور رئیس محیط‌زیست استان، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین در شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد به نام شهدای محیط‌بان و محیط‌زیست نام‌گذاری شد.

اصلاح نقاط حادثه‌خیز درمیبد با تأمین روشنایی و جداکننده میانی

2022 04 27
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد در جلسه شورای ترافیک با اشاره به شناسایی نقاط حادثه‌خیز گفت: بلوار زیتون، خیابان ولیعصر تا میدان جوان و خیابان امام، سه راه مهرجرد، بلوار راه‌آهن، بلوار 22 بهمن و قاضی میرحسین از نقاط حادثه‌خیزی است که نیازمند روشنایی، سنگ جدول، روفوژمیانی (جداکننده) و سرعت کاه پلاستیکی دارند.

بازدید معاون عمرانی فرماندار و بخشدار بفروئیه از پروژه برق‌رسانی به روستاهای فیض‌آباد، شاه تقی و بوکن نو

2022 01 29
بخشدار بفروئیه، معاون عمرانی فرماندار و رئیس اداره برق از پروژه‌های برق‌رسانی به روستاهای فیض‌آباد، شاه تقی و بوکن نو بازدید کردند.

برگزاری مانور زلزله در مدارس میبد

2021 11 30
هم‌زمان با سراسر کشور مانور زلزله در مدارس شهرستان میبد و به‌صورت نمادین در مدرسه امام جعفر صادق (ع) برگزار شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد:

سهل‌انگاری در طرح ملی مسکن، زمین پس گرفته می‌شود

2021 10 27
محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در سفر به میبد به همراه جمعی از مسئولین از پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان میبد بازدید نمود.
معاون عمرانی فرمانداری میبد:

همه دستگاه‌ها برای مدیریت بحران در فصل سرما آماده باشند

2021 10 26
فرزین خادمی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد در جلسه مدیریت ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان که با حضور کارشناس اداره کل مدیریت بحران استان برگزار شد؛ بر هماهنگی، تعامل و آمادگی تمام دستگاه‌ها در صورت بروز حوادث طبیعی تأکید کرد.

آغاز مرحله آموزشگاهی چهلمین دوره جشنواره فرهنگی هنری درمیبد

2021 10 13
هم‌زمان با 20 مهر روز گرامی داشت حافظ، مرحله آموزشگاهی چهلمین دوره جشنواره فرهنگی هنری با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد و جمعی از مسئولین در هنرستان هنرهای زیبای دخترانه شهرستان میبد آغاز شد.

برپایی نمایشگاه نبض یک رویش درمیبد

2021 10 11
نمایشگاه نبض یک رویش با همکاری بسیج سازندگی ناحیه مقاومت میبد و صندوق‌های قرض‌الحسنه محلات و حوزه بسیج خدیجه کبری (س) و با حضور مسئول جهاد سازندگی سپاه استان، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین در هتل مهربد فیروزه میبد برگزار شد.

افتتاح مرکز تأمین پشتیبانی خوشه زیلو درمیبد

2021 10 11
با حمایت انجمن صنفی زیلوبافان و شهرک صنعتی جهان‌آباد مرکز تأمین پشتیبانی خوشه زیلو با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار بفروئیه و جمعی از مسئولین، مرکز تأمین و پشتیبانی خوشه زیلو در شهرستان میبد افتتاح شد.

جشن شور عاطفه‌ها درمیبد برگزار شد

2021 09 29
هم‌زمان با سراسر استان و با نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت، جشن شور عاطفه‌ها با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین به‌صورت نمادین در هنرستان رشیقی برگزار شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد:

میدان حوزه و دانشگاه در اسرع وقت آزادسازی و اصلاح شود

2021 09 02
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد در جلسه شورای ترافیک با اشاره به حادثه‌خیز بودن میدان حوزه و دانشگاه در بلوار حجت‌الاسلام یحیی زاده تأکید کرد و گفت: این میدان باید در اسرع وقت آزادسازی و اصلاح شود.

بررسی اجرای طرح اشتغال‌زایی بنیاد برکت در روستاهای میبد

2021 08 21
در جلسه‌ای با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین طرح اشتغال‌زایی بنیاد برکت در روستاهای شهرستان میبد کشاورزی بررسی شد.

اتخاذ تصمیمات لازم در خصوص مشکل آب شرب درمیبد

2021 07 12
در پی مشکل کمبود آب شرب درمیبد جلسه‌ای با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مدیران جهاد کشاورزی و آب و فاضلاب در فرمانداری برگزار شد.

برگزاری جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان و پی گیری مناسب‌سازی میبد

2021 07 01
دبیر ستاد مناسب‌سازی شهرستان میبد در اولین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان و ستاد هماهنگی و پی گیری مناسب‌سازی شهرستان میبد که با حضور خادمی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری برگزار شد گفت: مناسب‌سازی معابر در شهرستان میبد فرهنگ‌سازی و عزم جدی مسئولین همراه با پایش مداوم معابر و اماکن عمومی را می‌طلبد.

تهیه و توزیع 55 بسته کمک مؤمنانه درمیبد

2021 06 23
به مناسبت میلاد باسعادت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا (ع) و دهه کرامت مراسم جشنی در امامزاده خدیجه خاتون شهرستان میبد برگزار و 55 بسته کمک مؤمنانه به همت گروه جهادی شهید حججی در امام‌زاده خدیجه خاتون شهرستان میبد تهیه، بسته‌بندی و بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.
معاون عمرانی فرمانداری میبد:

همه دستگاه‌ها نسبت به سفرهای نوروزی هماهنگ عمل کنند

2021 03 10
هشتمین جلسه شورای ترافیک شهرستان میبد با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد و اعضای این شورا در فرمانداری برگزار شد.

طرح مشکل انشعاب ساختمان های خارج از محدوده درمیبد

2021 03 08
درجلسه ای با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امورعمرانی فرمانداری میبدو جمعی از مسئولین موضوع عدم امکان واگذاری انشعابات به ساختمان های مسکونی خارج از محدوده شهر بررسی شد.