نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیر شعب بانک قرض الحسنه رسالت استان با بخشدار ندوشن


به گزارش روابط عمومی بخشداری ندوشن؛ در این دیدار بخشدار ندوشن ظرفیت های منطقه در حوزه میراث فرهنگی، کشاورزی و دامپروری را برشمرد و اظهار داشت: ندوشن به عنوان قطب دامداری استان پتانسیل توسعه مشاغل خانگی با محوریت تولید مواد لبنی باکیفیت را دارد.

سید بهروز موسوی تولید زعفران در روستای صدرآباد را نمونه موفق کشاورزی نوین عنوان کرد و گفت: با حمایت از کشاورزی نوین و کم آبخواه علاوه بر اشتغال زایی، سودآوری بالایی نیز به ارمغان خواهد آورد.
بخشدار ندوشن در ادامه ضمن قدردانی از فعالیت های بانک رسالت در راستای گسترش سنت قرض الحسنه و بانکداری اسلامی افزود: آماده همکاری با این بانک و فعالیت های توسعه بخش در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی توسط بانک رسالت هستیم.
مدیر شعب بانک رسالت استان نیز در این دیدار با تشریح عملکرد این بانک در زمینه محرومیت زدایی و توسعه مناطق مختلف کشور اظهار داشت: یکی از افتخارات این بانک مهاجرت معکوس با شعار "هرخانه یک کارخانه" بوده که خوشبختانه رونق و آبادانی را به همراه داشته است.
رضا باقری به تشکیل کانون های همیاری اجتماعی در مناطق مختلف کشور اشاره کرد و گفت: با تشکیل این کانون ها و مشارکت مردم تسهیلات خوبی اعطا خواهد شد که زمینه ساز توسعه مشاغل خانگی خواهد بود.
وی خواستار همکاری و همراهی مردم ندوشن در راه اندازی کانون های مختلف متناسب با مشاغل غالب موجود در این بخش شد.