فرماندارمیبد در سفر اخیر خود به تهران با برخی از مقامات کشوری ملاقات و مسائل و مشکلات این شهرستان را در پایتخت پیگیری کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح در سفر خود به پایتخت با دکتر جمال‌الدینی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر کشور دیدار و با تشریح جایگاه شهرستان میبد در حوزه‌های مختلف ازجمله قرار گرفتن در مسیر ترانزیت جاده‌ای‌ شمال جنوب کشور و حوادث جاده‌ای‌ خواستار تجهیز پایگاه امداد و نجات جاده‌ای‌ جمعیت هلال‌احمر میبد به یک دستگاه خودرو نجات شد که حاصل این دیدار تحویل یک دستگاه خودرو امداد و نجات با تجهیزات کامل به شهرستان شد.

فلاح گفت: این خودرو که فولکس کرافتر نام دارد؛ یکی از مجهزترین خودروهای امداد و نجات است که دارای تجهیزاتی ازجمله: ست کامل پنوماتیک، انواع قیچی فک هیدرولیک و دستی، جک تلسکوپی، برج نور، انواع فیکس کننده‌های خودرو، کیف احیا، دستگاه زنده یاب، دستگاه وینچ، کامبی تول، موتوربرق، مولد هیدرولیک، تجهیزات ایمنی انفرادی و تجهیزات ایمنی جاده است.

 فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: پست امداد و نجات جاده‌ای‌ میبد دارای یک دستگاه آمبولانس، یک دستگاه موتورسیکلت امداد با تجهیزات کامل امدادی است که 4 نفر نجات گر به‌صورت شبانه‌روزی مشغول خدمت‌رسانی به سانحه دیدگان احتمالی در حوادث جاده‌ای‌ای می‌باشند.

فلاح در پایان از حسن همکاری دکتر چرخ‌ساز رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر کشور، دکتر جمال‌الدینی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر کشور، دکتر پارسائیان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد قدردانی و همچنین از پیگیری‌های مجدانه کمال بنا رئیس جمعیت هلال‌احمر میبد تشکر کرد.