آیت‌الله اعرافی درجلسه شورای اداری شهرستان:


امام‌جمعه میبد با ارزشمند شمردن دست آورد های ارائه‌شده در نمایشگاه چهل‌سالگی انقلاب در میبد صیانت از دست آورد های ارائه‌شده به‌صورت مکتوب و مجازی را امری ضروری شمرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، جلسه شورای اداری شهرستان با حضور «آیت‌الله اعرافی» مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور و امام‌جمعه شهرهای قم و میبد، «حسین فلاح» فرماندار، «فرزین خادمی» معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، بخشداران و جمعی از مسئولین در سالن آمفی‌تئاتر فرمانداری برگزار شد.

امام‌جمعه میبد در این جلسه، گفت: در فعالیت‌های اداری دو رویکرد حل مسائل مردم و جامعه و گره‌گشایی از کار آن‌ها با رعایت قوانین دنبال می‌شود اما آنچه موردبحث است چرخیدن مدیر و مسئول به سمت منافع خودش هست.

آیت‌الله اعرافی افزود: از رسالت‌های سنگین مسئولان نظارت و صیانت از اموال بیت‌المال و حقوق است که باید به آن توجه شود.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در ادامه با اشاره به اقدامات خوب انجام‌شده اظهار داشت: برنامه‌های نیمه‌تمام و انجام‌نشده باید در دستور سال بعد قرار گیرد، همچنین یک قلمرو نو و جدید نیز باید در سطح ادارات مشخص شود تا به‌عنوان برنامه‌های شاخص و جدید سال آینده تعیین شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین بر فرهنگ‌سازی بیانیه گام دوم نیز تأکید کرد تا طرح جامع و افق‌های پیش رو در ارتباط با محورهای این بیانیه بسیار مهم تعریف شود.

اعرافی با اشاره به نمایشگاه دست آورد های انقلاب گفت: دست آورد های چهل‌ساله انقلاب ارائه‌شده در این نمایشگاه باید به‌صورت مجازی و مکتوب سندسازی و حفظ شود تا سالانه قابل‌ارائه و عرضه باشد.

امام‌جمعه میبد تعریف برنامه‌ای جامع برای تقویت ارتباط و تعامل نظام اداری با ارباب‌رجوع و به‌خصوص نسل جوان و نیز سایت‌ها و رسانه، پیش رفتن به‌سوی فناوری و هوش مصنوعی و نرم‌افزارها و نیز مجهز کردن ادارات به سیستم‌های پیشرفته که همه‌چیز را آسان و شفاف می‌کند را ضروری شمرد و تأکید کرد که باید در همه این موارد باید یک‌قدم به جلو برداشت.

وی همچنین توجه و اهتمام به مبلمان شهری، تکمیل پروژه فاضلاب و نیز مسائل فرهنگی و اجتماعی چون آسیب‌شناسی طلاق و بالا رفتن سن ازدواج و نیز تحقیق و پژوهش را نیز مهم عنوان کرد.


آدرس کوتاه :