فرماندارمیبد از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری شهر بفروئیه بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "حسین فلاح" فرماندارمیبد به همراه "فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، "محمد اسماعیلی" بخشدار بفروئیه از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری بفروئیه بازدید نمودند.

ازجمله این پروژه‌ها، احداث بلوار ادامه بلوار امیرکبیر از میدان محبت به طول 4 ونیم کیلومتر به سمت کمربندی غربی است که از 2 سال پیش در دستور کار شهرستان قرارگرفته است.

فرماندارمیبد در حاشیه این بازدیدها گفت: پروژه‌های خوبی در طول یک سال از سوی شهردار بفروئیه انجام‌شده است.

حسین فلاح افزود: آزادسازی 64 ملک، تعریض خیابان‌ها و کوچه‌ها و معابر و احداث پارکینگ در شهر 7 هزارنفری بفروئیه از کارهای خیلی خوبی است.

فلاح خاطرنشان کرد: برای احداث بلوار کمربندی غربی بفروئیه در سال‌های 96 و 97 مجموعاً 700 میلیون تومان اعتبار گذاشته‌شده است.

فرماندارمیبد بابیان اینکه قیر لازم برای این بلوار هم با پی گیری‌های"حضرت آیت الله اعرافی" امام جمعه و " دکتر دهقانی" نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی تأمین‌شده است افزود: فاز اول این پروژه که رفت‌وآمد اهالی را تسهیل خواهد کرد؛ تا پایان سال به سرانجام می‌رسد.

در طی این بازدید فرماندار و هیئت همراه از پروژه‌های خیابان امام حسن مجتبی، گلزار شهدای بفروئیه و پارک بانوان بازدید به عمل آوردند.


آدرس کوتاه :