به مناسبت گرامی داشت ایام‌الله دهه فجر، نخستین سالن ورزشی ویژه معلولین با حضور مدیرکل اداره بهزیستی استان، سرپرست معاونت فرمانداری میبد و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، برای احداث این مجموعه ورزشی که حاج محمدرضا فلاح به یاد فرزندانش محمدکاظم و غلامرضا فلاح در زیربنای 400 مترمربع ساخته است 300 میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرکل بهزیستی استان در این مراسم گفت: اگر نگاه خوب خیرین به سمت سازمان بهزیستی در جهت خدمات به جامعه معلولین نبود ما نمی‌توانستیم این‌قدر به معلولین خدمات ارائه دهیم.

دکتر عفتی افزود: ورزش باعث حضور معلولین در اجتماع و بالا رفتن اعتمادبه‌نفس آن‌ها می‌شود به‌طوری‌که امروز حضور معلولین در مسابقات پارالمپیک و جهانی در رشته‌های مختلف بسیار پررنگ است.

سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد هم بابیان اینکه 2 هزار و 750 پرونده معلولین در اداره بهزیستی میبد ثبت‌شده است گفت: امروز بیش از 70 نفر از معلولین شهرستان میبد در رشته‌های ورزش تنیس روی میز، والیبال نشسته و تیراندازی حائز رتبه‌های استانی و کشوری هستند که امیدواریم با افتتاح این سالن ورزشی زمینه فعالیت معلولین بیشتر شود.