همایش دوچرخه‌سواری در بفروئیه میبد برگزار شد
به مناسبت هفته سلامت، بخشداری بفروئیه همایش دوچرخه‌سواری برگزار کرد.
امام‌جمعه موقت میبد:
دشمنان به دنبال کم‌رنگ جلوه دادن حضور مردم در انتخابات هستند
امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بر حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو تأکید کرد و گفت: یکی از چیزهای که دشمن به دنبال آن است حضور کم‌رنگ مردم درصحنه انتخابات است.
برگزاری تمام مکانیزه انتخابات شورای اسلامی شهرمیبد
در جلسه‌ای اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد با نحوه برگزاری تمام مکانیزه پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرمیبد آشنا و به‌صورت آزمایشی اخذ رأی شدند.
دیدار فرماندارمیبد با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان کارگر
فرماندارمیبد به همراه مدیرعامل شهرک صنعتی جهان‌آباد، مسئول دفتر امام‌جمعه، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج و بسیج کارگری به دیدار خانواده‌های شهدا و جانبازان کارگر این شهرستان رفت و از صبر و استقامت این خانواده‌ها تجلیل کرد.
80 شعبه برای اخذی‌ رای ریاست جمهوری در شهرستان میبد تعیین شد
جلسه هیئت اجرایی ریاست جمهوری با حضور فرماندار میبد برگزار و 80 شعب اخذ رأی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان تعیین شد.
اعلام تأیید صلاحیت شورهای شهر روستا در میبد
فرماندار میبد امروز صبح از اعلام نتایج بررسی صلاحیت شوراهای شهر و روستای این شهرستان خبر داد.
آغاز برداشت گل محمدی از مزارع شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد
فرماندارمیبد در بازدید از این مزرعه گفت: کشت گیاهان دارویی و توسعه مزارع گل محمدی در مجموعه شهرک صنعتی، حرکتی در راستای شعار مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقامتی اقدام و عمل در دو سال گذشته بود که به اجرا درآمد.
انتخابات الکترونیک صنفت فلزکاران و درودگران درمیبد برگزار شد
انتخابات الکترونیک اتحادیه‌های صنف فلزکاران و درودگران شهرستان میبد با حضور معاون فرماندارمیبد، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت و کارشناسان استان و اعضای این اتحادیه‌ها در اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان برگزار شد.
نشست روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌های میبد در آستانه انتخابات
نشست روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌های شهرستان میبد با حضور معاون فرماندارمیبد و مدیر روابط عمومی فرمانداری این شهرستان با محوریت انتخابات و تقویت روابط عمومی‌ها برگزار شد.
گزارش تصویری؛
بازدید فرماندارمیبد از ادارات و نهادهای فرهنگی
فرماندارمیبد امروز صبح سرزده از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، تکمیل زمین فوتبال و والیبال ساحلی و کانون فرهنگی شهید رجایی بازدید کرد.
نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2