یک تیر و دونشان رکن‌آبادی‌ها در غرس درخت خرما
شورای روستای شهیدپرورش رکن‌آباد میبد چند سال پیش برای ایجاد فضای سبز بلوار آیت‌الله خامنه‌ای به این نتیجه رسیدند که بجای درختان بی‌حاصل درختان بارده نخل و زیتون را در این بلوار غرس کنند.
تجلیل از برترین‌های المپیادهای دانش‌آموزی درمیبد
در مراسمی با حضور فرماندارمیبد، خیرین و جمعی از خانواده‌ها، از دانش آموزان مدرسه استعدادهای درخشان شهید ذوالفقاری میبد که در المپیادهای ریاضی، مبتکران، هندسه و مسابقات ریاضی کانگورو و سنجش سم پاد حائز رتبه برتر شده بودند با اهداء هدایایی تجلیل به عمل...
رئیس اداره کاهش خطر در حوادث و بلایای استان:
برای کاهش حوادث ترافیکی باید سبک زندگی را تغییر دهیم
فرماندارمیبد در نخستین جلسه شورای سلامت شهرستان میبد، حوادث ترافیکی را مهم‌ترین معضل این شهرستان خواند و خواستار تدبیری مناسب برای مهار این حادثه دل‌خراش که سالانه ده‌ها شهروند این شهرستان را به کام مرگ می‌کشاند و خانواده‌ها را عزادار می‌کند شد.
خطیب جمعه میبد:
ذات و شالوده حکومت امریکا پیمان‌شکنی است
آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد گفتند: همه گزینه‌های ایران در برابر آمریکا روی میز است و ما آماده همه اقدامات در برابر زورگویی و تجاوزگری امریکا هستیم.
کلنگ بزرگ ترین نیروگاه خورشیدی کشور درمیبد به زمین خورد
با حضور فرماندار، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استان و شهرستان میبد، کلنگ نخستین نیروگاه خورشیدی در زمینی به مساحت 15 هکتار در جاده ندوشن به زمین زده شد.
اسماعیلی بخشدار بفروئیه:
مسجد زیرک و بازارچه قدیمی بیده مرمت و بازآفرینی می‌شود
روستای هدف گردشگری بیده قریب به 14 هکتار بافت ارزشمند و کهن تاریخی در شمال غرب میبد واقع است که خانه برونی به‌جای مانده از دوره ایلخانی، مسجد جامع، مسجد زیرک، ساباط و بازارچه و رودخانه بوم کن رسی از مهم‌ترین آثار تاریخی آن به شمار می‌رود.
فرماندارمیبد: دستور تأمین 2 دستگاه خودرو به نیروی انتظامی را گرفتیم
فرماندارمیبد در سومین روز از هفته نیروی انتظامی به استان قم سفر کرد.
پژوهش سرا و سالن ورزشی آموزشگاه شهید رحیمی فر شهرستان میبد در آینده نزدیک افتتاح می‌شود
پژوهش سرا و سالن ورزشی آموزشگاه استعدادهای درخشان شهید رحیمی فر از پروژهای مهم شهر بفروئیه است که کلنگ آن در سال گذشته به زمین خورد و حالا با 90 درصد پیشرفت در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.
گرامی داشت هفته نیروی انتظامی در شهرستان میبد
فرماندارمیبد، جانشین فرمانده انتظامی و رئیس راهور با حضور در دبستان پسرانه صدرا این شهرستان، دانش آموزان را با مأموریت‌ها و قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا کردند.
همایش چالش‌های مدیریت و توسعه شهری درمیبد برگزار شد
همایش چالش‌ها و راهکارهای مدیریت و توسعه شهری به همت دانشگاه آزاد اسلامی و با همکاری فرمانداری در سالن کنفرانس فرمانداری میبد برگزار شد.
نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2