معاون صنایع‌دستی کشور:
آمادگی استان‌ها در نورز امسال بهتر و بیشتر بوده است
معاون صنایع‌دستی کشور به همراه حسین فلاح فرماندارمیبد و مسئولین میراث فرهنگی استان از ظرفیت‌های گردشگری شهرستان میبد بازدید کرد.
نشست بخشدار بفروئیه با فرهیختگان
بخشدار بفروئیه در نخستین جلسه خود با فرهیختگان روستای حسن‌آباد در سال 96، راهکارهای عملی توسعه صنعت توریست و گردشگری و طرح‌های تهیه‌شده از سوی دهیاران و صاحب‌نظران را بررسی کرد.
بازدید معاون فرماندارمیبد از بخش‌های بفروئیه و ندوشن
رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد از محل ثبت‌نام داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستای بخش بفروئیه بازدید کرد.
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد:
239 نفر در شوراهای اسلامی شهر و روستا درمیبد ثبت‌نام کردند
رئیس هیئت اجرایی انتخابات میبد از ثبت‌نام 239 نفر در شهرستان میبد در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبرداد.
بازدید از پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای‌ هلال‌احمر شهرستان میبد
فرماندارمیبد به همراه نماینده امام‌جمعه از پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای‌ طرح نوروزی جمعیت هلال‌احمر این شهرستان مستقر در جاده‌ها و سطح شهرستان بازدید کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی استان:
میبد یکی از ظرفیت‌های مهم گردشگری استان محسوب می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری استان در چهارمین روز از نوروز که به‌روز میبد نام‌گذاری شده است مسافر یواش تور این شهرستان شد و از تعدادی از بناهای تاریخی و گردشگر پذیر بازدید کرد.
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد:
تا ساعت 16 امروز 141 نفر در انتخابات شوراهای میبد ثبت‌نام کرده‌اند
در ششمین روز از ثبت‌نام نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا ساعت 16 امروز و یک روز مانده به پایان این ثبت‌نام در شهرستان میبد 67 نفر با مراجعه به فرمانداری و بخشداری‌های این شهرستان ثبت‌نام خود را نهایی کردند.
فرماندارمیبد از کارکنان این اداره با اهداء لوح تجلیل کرد
در واپسین روزهای سال 95 و آغاز سال جدید فرماندارمیبد در جلسه پایان سال خود که با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ترتیب داد از خدمات و تلاش‌های کارشناسان این اداره تجلیل کرد.
افتتاح بازارچه نوروزی صنایع‌دستی در مجموعه کبوتر خانه میبد
با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین، بازارچه نوروزی صنایع‌دستی به همت کمیته بانوان، فرمانداری و شرکت تعاونی دهیاری‌ها در مجموعه برج کبوتر خانه شهرستان میبد افتتاح شد.
بهره‌برداری از روشنایی جاده سنتو درمیبد
در آستانه سال نو و میلاد زهرای اطهر سلام‌الله علیها پروژه روشنایی بلوار جاده سنتو حدفاصل مزرعه کلانتر تا دانشگاه آزاد اسلامی میبد با حضور دکتر دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولین به بهره‌برداری رسید.
نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2